Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Klub Pod Jaszczurami - zdjęcie Klub Pod Jaszczurami - zdjęcie nr 1518253Klub Pod Jaszczurami - zdjęcie nr 1518254Klub Pod Jaszczurami - zdjęcie nr 1518255Klub Pod Jaszczurami - zdjęcie nr 1518256

Klub Pod Jaszczurami

Adres:Rynek Główny 8 Miasto:31-042 Kraków Tel:791 555 151www:http://www.podjaszczurami.plemail:event@podjaszczurami.pl
Godziny otwarcia:Od 9:00 do ostatniego gościa


 
Klub Pod Jaszczurami Klub pod Jaszczurami, to jeden z najstarszych klubów studenckich w Polsce. Rozpoczął działalność w 1960 roku i szybko stał się kultowym miejscem spotkań, nie tylko młodzieży. Miejsca tworzą ludzie, a to właśnie tutaj - na parterze „Kamienicy Pod Jaszczurką” od ponad pół wieku łączą się drogi malarzy, muzyków, poetów, ludzi kultury, sztuki i nauki. Podczas wieczorów autorskich lub podczas... czytaj więcej »
 
Klub posiada
  • płatność kartą
  • klimatyzacja
  • możliwość rezerwacji
  • ochrona
  • ogródek
  • koncerty
  • wentylacja
Ceny

Żywiec:8.0zł


Oceń lokal Ogólna ocena: 0.00 / 10
Wygląd:0
Muzyka:0
Klimat:0

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

aneta
2013-06-20
Klub Pod Jaszczurami

Zgadzam się z Anią :). Klub jest genialny! Uwielbiam go !

 
ania
2013-06-20
Klub "Pod Jaszczurami" - klub godny polecenia, bo ....

Klub Pod Jaszczurami, należy do jednych z moich ulubionych. Zawsze, gdy chcę odpocząć i odciąć się od ulicznego gwaru wpadam do nich. Mimo, iż znajdują się w centrum, panuje tu spokojna i relaksująca atmosfera. Muzyka sącząca się z głośników, nieco mroczny klimat, widok ludzi pędzących, gdzieś po płycie Rynku Głównego i świadomość całkowitego odizolowania od nich sprawiają, że naprawdę tam odpoczywam (nic mi nie przeszkadza, nic mnie nie denerwuje ). To w godzinach porannych i popołudniowych, a wieczorem, gdy chcę się zabawić też wybieram ten Klub. Koncerty, dyskoteki z winyli, karaoke z zespołem, spotkania teatralne - zawsze znajdę coś dla siebie :D.

 
ania
2013-06-20
Klub "Pod Jaszczurami" - klub godny polecenia, bo ....

Klub Pod Jaszczurami, należy do jednych z moich ulubionych. Zawsze, gdy chcę odpocząć i odciąć się od ulicznego gwaru wpadam do nich. Mimo, iż znajdują się w centrum, panuje tu spokojna i relaksująca atmosfera. Muzyka sącząca się z głośników, nieco mroczny klimat, widok ludzi pędzących, gdzieś po płycie Rynku Głównego i świadomość całkowitego odizolowania od nich sprawiają, że naprawdę tam odpoczywam (nic mi nie przeszkadza, nic mnie nie denerwuje ). To w godzinach porannych i popołudniowych, a wieczorem…, gdy chcę się zabawić też wybieram ten Klub. Koncerty, dyskoteki z winyli, karaoke z zespołem, spotkania teatralne – zawsze znajdę coś dla siebie :D.

 


Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama