Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Sex On Wax

Kiedykażdy czwartek godzina 21:00
Za ile10 zł, karty klubowe - wstęp wolny/ selekcja
GdzieCień Klub
ul. św. Jana 15
Kraków
Sex On Wax
Na tej imprezie wszystko jest sexy - sexy ludzie, sexy muzyka, sexy atmosfera, sexy drinki. Jeśli czujesz się sexy to nie może Cię tu zabraknąć, a jeśli nie to na pewno się tak poczujesz!


Kiedy kilka lat temu w klubie Cień po raz pierwszy ruszyła impreza Sex on Wax chyba nikt nie spodziewał się, że kilka tygodni później okrzyknięta zostanie "oficjalnym początkiem weekendu w Krakowie" z wypełnionymi po brzegi dwoma parkietami, 30-minutową kolejką przed wejściem i najwyższym zagęszczeniem seksownych ciał na metr kwadratowy w mieście. I tak pozostało do dzisiaj - co czwartek na Sex on Wax stawiają się tłumnie zarówno doświadczeni klubowicze znający się na rzeczy, jak i ci młodsi, szukający nowych doznań i nowej jakości zabawy w atrakcyjnym towarzystwie.

Teraz, dzięki wsparciu ze strony marki Bacardi, Sex on Wax wznosi się na jeszcze wyższy poziom imprezowania.Dzięki Bacardi impreza poszerzyła swoje promocyjne menu drinków o pozycje takie jak Bacardi Pinacolada, Bacardi Razzberry i Bacardi Mojito, a firmowy drink imprezy - Sex on the Rocks - wzbogacił i ulepszył swoją formułę. Wszystkie te drinki dostępne są w każdy czwartek za pół ceny. Promocje działają tylko do północy, więc przy barze warto zameldować się wcześnie!

Sex on Wax i Bacardi od lat reprezentują tę samą społeczność - atrakcyjnych, pewnych siebie ludzi kochających najlepszą zabawę w najlepszym towarzystwie, najlepszych didżejów, najlepsze drinki. I to właśnie tego spodziewać się można co czwartek na Bacardi Sex on Wax w klubie Cień.

grają:CLOUD & DANNYBOY (Cień Klub/Krk), MK FEVER (THC Undaground/Krk)

Muzyka:  house |electro | r’n’b | hip-hop | b-more | mashupChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama