Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Warsztaty taneczne

Kiedykażdy poniedziałek godzina 20:00
GdzieKlub Studencki Żaczek
al. 3 Maja 5
Kraków
Warsztaty taneczne
Zapraszamy na warsztaty taneczne! W pierwszym semestrze oferujemy zajęcia AFROHOUSE i KIZOMBA, które poprowadzi Fabio Bravo!

Start: 15 października, widzimy się w każdą środę

g. 18:00 AFROHOUSE 

g. 19:30 KIZOMBA

zaczynamy od zajęć na poziomie początkującym!
Zajęcia tyrwają 1.15h

Karnet na 4 zajęcia – 20 zł, karnet open (miesięczny) – 40 zł. Bilety do nabycia w Klubie Studenckim "Żaczek" (od 15.10.2014).
Karnety będą sprawdzane bezpośrednio przed warsztatami.


Nasi instruktorzy:

Ania i Fabio

Ania Pogoda-Tynor tancerka i instruktor posiadająca międzynarodową klasę "S" w obu stylach tanecznych – w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Do opisania jej osoby trudno znaleźć właściwe określenia. Kreatywna, szalona, pełna ekspresji, w 101% dusza artystyczna. Maluje, rysuje, fotografuje ,projektuje, szyje oraz tańczy… no i też zdarzy się, że coś ugotuje Jak głosi legenda pierwsze piruety kręciła już na porodówce. Swoją pasję taneczną rozwijała nie tylko na polskich parkietach – mieszkała i tańczyła w Portugalii. Tańcem profesjonalnie zajmuje się od 13 roku życia roku życia.

Fabio Bravo krakowski student o egzotycznych korzeniach. Kocha każdy rodzaj muzyki, jest rozrywkowy, zabawny i zawsze uśmiechnięty. Pochodzi z Angoli, gdzie wychował się i dorastał, obcując na co dzień z kizombą, sembą i kuduro. Bez wątpienia taniec ma we krwi, a jego namacalna pasja udziela się wszystkim, którzy z nim tańczą. W tańcu wyraża siebie i z przyjemnością dzieli się z innymi swoim zamiłowaniem. Doskonale odnajduje się również w roli animatora na wszelkiego rodzaju imprezach. Zanim zaczął dzielić sie z ludźmi swoją wiedzą o afrykańskich tańcach, był także instruktorem hip-hopu.


Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama