Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Multibabykino

Kiedykażda środa godzina 12:00
Do kiedy2009-07-01
Za ile15 zł
GdzieMultikino
ul. Dobrego Pasterza 128
Kraków
Multibabykino

Seans przygotowany dla Rodziców i Niemowląt oraz Dzieci do 3 roku życia!


Na potrzeby najmłodszych widzów kina przygotowują specjalne warunki na salach kinowych, gdzie prezentowana są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat. Od tego roku na Multibabykino zapraszane są również Panie oczekujące potomstwa.

Kina przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sale są klimatyzowane, więc kiedy doskwierają upały, sale kinowe są dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Warunki są bardzo sprzyjające dla maluchów, które chętnie śpią podczas seansów. Co ważne, niemowlęta na czas wyjścia rodziców do kina nie muszą być odstawione od piersi mamy. Podczas Multibabykino tworzy się bowiem wyjątkowa społeczność, która doskonale rozumie potrzeby małego człowieka.

Dzieci, dla których godzina 12-sta nie jestem porą popołudniowej drzemki, bardzo chętnie  oddają się zabawą na specjalnie przygotowanych mini placach zabaw. Miejsca na zabawę jest wystarczająco dużo, szczególnie pod ekranem kinowym. Zestaw zabawek zadowoli gusta niejednego dziecka. Kina zaopatrzone są w maty edukacyjne, zabawki gimnastyczne, książeczki, pluszaki i klocki. Niejedno dziecko uczy się również stawiana pierwszych kroków właśnie na sali kinowej, gdzie podłoga wyłożona jest mięciutką wykładziną. Co śmielsi uczą się również chodzenia po schodach lub biegania za rówieśnikami. Momentami można mieć wrażenie, że seans Multibabykino zamienia się w super przyjemny piknik rodzinny, gdzie każdy znajdzie dla siebie coś miłego - rodzice dobre kino, a dzieci doborowe towarzystwo.  

Kina oprócz specjalnych warunków na potrzeby dzieci pomyślały również o wygodzie rodziców.
W salach kinowych, gdzie odbywają się seanse Multibabykino rozłożone są przewijaki, pieluszki w każdym rozmiarze oraz chusteczki nawilżające marki Pampers. Prócz tego rodzic może zostawić wózek w strzeżonych pomieszczeniach kinowych. W zamian otrzyma zaś bezpłatnie fotelik samochodowy (nosidełko), w którym podczas seansu filmowego, dziecko będzie mogło odpoczywać. Niektóre kina posiadają również na wyposażeniu podgrzewacze do butelek, krzesełka do karmienia oraz chusty do noszenia niemowlaków.

Multibabykino to miejsce spotkań młodych rodziców, możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami, radościami, a także oddech od codziennych obowiązków. To znakomita okazja dla najmłodszych i ich rodziców do zawarcia przyjaźni. Dla przyszłych mam, jest to znakomita okazja do czerpania wiedzy i podpatrywania zachowań małych pociech.

 Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama