Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Follakzoid - Soulstone Gathering

Kiedy2023-11-04 godzina 19:00
Za ile 𝗘𝗮𝗿𝗹𝘆 𝗯𝗶𝗿𝗱 - 69 zł 𝗥𝗲𝗴𝘂𝗹𝗮𝗿 𝘀𝗮𝗹𝗲 - 89 zł 𝗪 𝗱𝗻&
GdzieAlchemia Klub
ul. Estery 5
Kraków
Follakzoid - Soulstone Gathering

Soulstone Gathering and Swamp Booking present:

𝗙ö𝗹𝗹𝗮𝗸𝘇𝗼𝗶𝗱 (Chile) - psychedelic/progressive rock:
Domingæ to chilijska muzyk i filmowiec mieszkająca w Meksyku, która w 2007 roku założyła zespół Föllakzoid. Formacja od tego czasu koncertuje i wydaje niezwykle zaskakującą muzykę nakładem renomowanej wytwórni Sacred Bones Records.
Zespół jest głęboko inspirowany dziedzictwem starożytnej muzyki Andyjskiej i nauczył się integrować swoje korzenie z nowoczesnymi brzmieniami i technologiami naszych czasów, tworząc bogatą, a jednocześnie minimalistyczną elektroniczno-organiczną atmosferę.
Perspektywa twórcza zespołu zawsze polegała na łączeniu dostępnych formatów fizycznych i cyfrowych, zarówno wizualnie, jak i muzycznie, aby stworzyć strukturę czasowo-przestrzenną, która pochłania zarówno autora, jak i słuchacza.
 
𝗜𝘃𝗮𝗻 𝗛𝗮𝗹𝘆𝗵𝗮 (Polska) - deep techno, industrial
Man in black, pochodzący z ukraińskiego Donbasu młody reprezentant polskiej sceny techno, promotor, DJ, producent, perkusista. Rezydent klubu @Wyspa Tamka we Wrocławiu, na co dzień zamieszkuje w Poznaniu. Głęboko zakorzeniony w kulturze black metalu, wieloletni perkusista w Mord'A'Stigmata. 
Założyciel takich elektronicznych projektów/kolektywów jak Chaotic Cult, New Faces of Techno, Zona i innych, z którymi udało mu się zorganizować dziesiątki event’ów w Polsce. W formule DJ Set, a także Live Act zagrał na jednej scenie z takimi artystami m.in. jak: Ancient Methods, Crystal Geometry, The Brvtalist, Codex Empire, Sarin, Philipp Strobel, Melania., Imperial Black Unit, Schwefelgelb, UVB, NZM99, Tham, Zamilska i innymi.
Wystąpił w wielu miejscach, klubach, festiwalach w Polsce oraz za granicą.
Niedawno wypuścił swój debiutancki utwór pt. „Zhnyva Viry (The Harvest of Faith - ЖНИВА ВІРИ)”, który ukazał się na składance poznańskiego klubu Projekt Lab. Utwór dostępny w serwisie Bandcamp.
 
 


Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama