Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

RAZ DWA TRZY

Kiedy2022-04-10
GdzieKlub Studio
ul. Budryka 4
Kraków
RAZ DWA TRZY

Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski posiedli unikatową umiejętność obserwacji ludzkiej potrzeby bycia kochanym. Koncert złożony z piosenek ich autorstwa nie ma służyć porównaniu ich talentów. To żywe, muzyczne zestawienie odmiennego podejścia do uczuciowych usiłowań podejmowanych przez poszczególne bohaterki i bohaterów tych małych dzieł sztuki. Często - jak to bywa w życiu - przypadkowych sytuacji prowokujących burzliwy wzrost napięcia emocjonalnego przeradzającego się w nagłe, zaskakujące, acz nieuniknione np. zakochanie.

Postaci z piosenek potrafią zapaść na „chorobę” miłości tak samo szybko, jak mozolnie i z trudem się odkochiwać. Opisać ulotną wymianę spojrzeń, albo spór między zimnym intelektem, a nagłym porywem serca. Czy to w ogóle możliwe? A. Osiecka i W. Młynarski prawdopodobnie przypuszczali, że nie. Ale jako twórcy niemogący i nieumiejący uwolnić się od wrodzonych talentów wiedzieli, że usiłować trzeba. Opowieść pozornie stara jak świat. „Człowiek czasami serce otworzy…” i dozgonna miłość, albo pasmo uczuciowych nieszczęść gotowe.
Albo jedno i drugie.

ip



Zdjecie nr 1591429
Zdjecie nr 1591430
Zdjecie nr 1591431
Zdjecie nr 1591432
Zdjecie nr 1591433
Zdjecie nr 1591434
Zdjecie nr 1591435
Zdjecie nr 1591436
Zdjecie nr 1591437
Zdjecie nr 1591438
Zdjecie nr 1591439
Zdjecie nr 1591440
Zdjecie nr 1591441
Zdjecie nr 1591442
Zdjecie nr 1591443
Zdjecie nr 1591444
Zdjecie nr 1591445
Zdjecie nr 1591446
Zdjecie nr 1591447
Zdjecie nr 1591448
Zdjecie nr 1591449

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama