Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

The Pineapple Thief

Kiedy2021-10-14
GdzieKlub Studio
The Pineapple Thief

The Pineapple Thief zapowiadają wydanie nowego albumu oraz trasę koncertową, która będzie promowała nadchodzące wydawnictwo! Po sukcesie europejskich oraz amerykańskich koncertów, związanych z promocją albumu "Dissolution", zespół ponownie rusza w trasę, która obejmie ponad 40 występów w 18 krajach.

Po wydaniu świetnie przyjętego przez krytyków 12. albumu studyjnego “Dissolution” w lecie 2018 roku,  The Pineapple Thief zaprezentowali swoje dynamiczne, progresywne, post-rockowe brzmienie i wciągające, melancholijne melodie w Europie, Kanadzie, Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Nagrania z tych występów zostały opublikowane na albumie “Hold Our Fire” – trzecim w dorobku zespołu albumie koncertowym.  

“2019 rok zakończyliśmy naszą pierwszą trasą koncertową po Ameryce Północnej, która była dla nas symbolicznym zamknięciem epoki 'Dissolution' ” wyjaśnia wokalista, autor tekstów i gitarzysta Bruce Soord. “Teraz jesteśmy całkowicie skupieni na 2020 roku, który zapowiada się dla nas niesamowicie. Obecnie dodajemy ostatnie szlify do naszego nadchodzącego albumu . Ta płyta, trzecia odkąd Gavin (Harrison) do nas dołączył, składa się w idealną całość. Nasza czwórka pracowała nad nią przez ponad rok i to będzie świetne uczucie móc wyruszyć z tym materiałem w trasę.”

The Pineapple Thief:
Bruce Soord – wokalista, gitarzysta, kompozytor
Gavin Harrison – perkusja
Jon Sykes – bas
Steve Kitch – klawisze

ip



Zdjecie nr 1576219
Zdjecie nr 1576220
Zdjecie nr 1576221
Zdjecie nr 1576222
Zdjecie nr 1576223
Zdjecie nr 1576224
Zdjecie nr 1576225
Zdjecie nr 1576226
Zdjecie nr 1576227
Zdjecie nr 1576228
Zdjecie nr 1576229
Zdjecie nr 1576230
Zdjecie nr 1576231
Zdjecie nr 1576232
Zdjecie nr 1576233
Zdjecie nr 1576234
Zdjecie nr 1576235
Zdjecie nr 1576236
Zdjecie nr 1576237
Zdjecie nr 1576238
Zdjecie nr 1576239
Zdjecie nr 1576240
Zdjecie nr 1576241
Zdjecie nr 1576242
Zdjecie nr 1576243
Zdjecie nr 1576244
Zdjecie nr 1576245
Zdjecie nr 1576246
Zdjecie nr 1576247
Zdjecie nr 1576248
Zdjecie nr 1576249
Zdjecie nr 1576250
Zdjecie nr 1576251
Zdjecie nr 1576252

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama