Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Strajk Kobiet: Mamy prawo! - manifestacja w Krakowie

Kiedy2020-11-28
Gdzie
Strajk Kobiet: Mamy prawo! - manifestacja w Krakowie

Mamy prawo! #mamyprawo
Głos to za mało! #strajkkobiet 

Po 102 latach od wywalczenia praw wyborczych dla kobiet nadal musimy wychodzić na ulice, by domagać się naszych praw! 
Ta walka trwa! 

Po ponad 100 latach musimy nadal bronić praw człowieka, prawa do samostanowienia, do wolności i niepodległości Polek. 
Nasze prababki nie dostały praw wyborczych w prezencie – walczyły o nie latami z ogromną determinacją! One nie dały się zastraszyć ponad 100 lat temu i teraz my także nie damy się zastraszyć!
Nie ugniemy się ani przed pseudo TK, ani przed rządem, ani przed policją realizującą rządowe nakazy. 

MOC JEST Z NAMI! Pokażemy ją w najbliższą sobotę w całej Polsce!

ip



Zdjecie nr 1546955
Zdjecie nr 1546956
Zdjecie nr 1546957
Zdjecie nr 1546958
Zdjecie nr 1546959
Zdjecie nr 1546960
Zdjecie nr 1546961
Zdjecie nr 1546962
Zdjecie nr 1546963
Zdjecie nr 1546964
Zdjecie nr 1546965
Zdjecie nr 1546966
Zdjecie nr 1546967
Zdjecie nr 1546968
Zdjecie nr 1546969
Zdjecie nr 1546970
Zdjecie nr 1546971
Zdjecie nr 1546972
Zdjecie nr 1546973
Zdjecie nr 1546974
Zdjecie nr 1546975
Zdjecie nr 1546976
Zdjecie nr 1546977
Zdjecie nr 1546978
Zdjecie nr 1546979
Zdjecie nr 1546980
Zdjecie nr 1546981
Zdjecie nr 1546982
Zdjecie nr 1546983
Zdjecie nr 1546984
Zdjecie nr 1546985
Zdjecie nr 1546986
Zdjecie nr 1546987
Zdjecie nr 1546988
Zdjecie nr 1546989
Zdjecie nr 1546990
Zdjecie nr 1546991
Zdjecie nr 1546992
Zdjecie nr 1546993
Zdjecie nr 1546994

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama