Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

To jest wojna - manifestacja pod kurią w Krakowie

Kiedy2020-10-25
Gdzie
To jest wojna - manifestacja pod kurią w Krakowie
Atrapa Trybunału Konstytucyjnego wraz z (NIE!) rządem urządziła piekło kobietom! Politycy i sędziowie TK zrobili dobrze nienawistnemu kościołowi katolickiemu!  KatoePISkopat podjął nieludzką decyzję, opartą na pseudonaukach kościoła! 
Patologiczny związek PiSu z kościołem podejmuje patologiczne decyzje! 
 
TO JEST WOJNA!
 
ip


Zdjecie nr 1543885
Zdjecie nr 1543886
Zdjecie nr 1543887
Zdjecie nr 1543888
Zdjecie nr 1543889
Zdjecie nr 1543890
Zdjecie nr 1543891
Zdjecie nr 1543892
Zdjecie nr 1543893
Zdjecie nr 1543894
Zdjecie nr 1543895
Zdjecie nr 1543896
Zdjecie nr 1543897
Zdjecie nr 1543898
Zdjecie nr 1543899
Zdjecie nr 1543900
Zdjecie nr 1543901
Zdjecie nr 1543902
Zdjecie nr 1543903
Zdjecie nr 1543904
Zdjecie nr 1543905
Zdjecie nr 1543906
Zdjecie nr 1543907
Zdjecie nr 1543908
Zdjecie nr 1543909
Zdjecie nr 1543910
Zdjecie nr 1543911
Zdjecie nr 1543912
Zdjecie nr 1543913
Zdjecie nr 1543914
Zdjecie nr 1543915
Zdjecie nr 1543916
Zdjecie nr 1543917
Zdjecie nr 1543918
Zdjecie nr 1543919
Zdjecie nr 1543920
Zdjecie nr 1543921
Zdjecie nr 1543922
Zdjecie nr 1543923
Zdjecie nr 1543924

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama