Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Akcja solidarności z Białorusią - manifestacja w Krakowie

Kiedy2020-08-12
Gdzie
Akcja solidarności z Białorusią - manifestacja w Krakowie

W niedzielę 9.08.2020 na Białorusi odbyły się wybory prezydenckie. Według państwowych danych po raz kolejny zwyciężył Aleksander Łukaszenka. Fala protestów ogarnęła Mińsk i inne miasta Białorusi. Milicja użyła siły przeciwko tym, którzy się nie zgodzili milczeć: co najmniej jeden protestujący zginął (według Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Białorusi), dziesiątki zostało rannych, setki zatrzymano. Pomimo brutalności władz starcia z policją nadal trwają na tereniach całej Białorusi.

ip

 



Zdjecie nr 1533824
Zdjecie nr 1533825
Zdjecie nr 1533826
Zdjecie nr 1533827
Zdjecie nr 1533828
Zdjecie nr 1533829
Zdjecie nr 1533830
Zdjecie nr 1533831
Zdjecie nr 1533832
Zdjecie nr 1533833
Zdjecie nr 1533834
Zdjecie nr 1533835
Zdjecie nr 1533836
Zdjecie nr 1533837
Zdjecie nr 1533838
Zdjecie nr 1533839
Zdjecie nr 1533840
Zdjecie nr 1533841
Zdjecie nr 1533842
Zdjecie nr 1533843
Zdjecie nr 1533844
Zdjecie nr 1533845
Zdjecie nr 1533846
Zdjecie nr 1533847
Zdjecie nr 1533848
Zdjecie nr 1533849
Zdjecie nr 1533850
Zdjecie nr 1533851
Zdjecie nr 1533852
Zdjecie nr 1533853
Zdjecie nr 1533854
Zdjecie nr 1533855
Zdjecie nr 1533856
Zdjecie nr 1533857
Zdjecie nr 1533858
Zdjecie nr 1533859

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama