Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Ania Wyszkoni akustycznie

Kiedy2020-04-23 godzina 18:00
Za ile95 zł (Anna Wyszkoni Akustycznie)
GdzieKijów.Centrum
Ania Wyszkoni akustycznie

Zapraszamy na koncerty Anna Wyszkoni akustycznie. Anna Wyszkoni bilety na akustyczne koncerty już dostępne.

Anna Wyszkoni koncerty akustyczne

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków, na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.

O Annie Wyszkoni

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie odnosi sukcesy od 23 lat. Najnowszy krążek w dorobku wokalistki to ,,Jestem tu nowa". Pochodzący z niej utwór "Nie chcę cię obchodzić" zdobył tytuł Przeboju Lata 2017 radia RMF FM i Telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: "Oszukać los", "Mimochodem" i "Zanim to powiem".  Album uzyskał status platynowej płyty.

 

Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy "Pan i Pani" (2009) i "Życie jest w porządku" (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich przeboje: ,,Czy ten pan i pani", ,,Z ciszą pośród czterech ścian", ,,Zapytaj mnie o to, kochany", ,,Biegnij przed siebie", ,,W całość ułożysz mnie", czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku 2011 ,,Wiem, że jesteś tam". Najnowszy utwór ani "Księżyc nad Juratą" był jednym z Przebojów Lata 2019.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama