Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

"Cześć i chwała bohaterkom" - manifa w Krakowie

Kiedy2020-03-08
Gdzie
"Cześć i chwała bohaterkom" - manifa w Krakowie

Członkinie i członkowie komitetu starają się zwrócić uwagę społeczeństwa oraz władz miasta na problem systemowej dyskryminacji kobiet.
W tym roku chcemy mówić o naszym codziennym bohaterstwie:
– pracy opiekuńczej, zarówno tej nieodpłatnej wykonywanej w zaciszu domowym, jak i tej niskopłatnej wykonywanej w ochronie zdrowia;
– pracy nauczycielek, podejmowanej pomimo zdławienia strajku przez władze;
– przynależności do mniejszości: społeczności LGBT+ w "strefie wolnej od LGBT", mniejszości etnicznych, religijnych;
– tych, które zdecydowały się na aborcję, pomimo systemowych i obyczajowych trudności;
– tych, które wychowują dzieci z niepełnosprawnościami;
– tych, które spędzają czas przeznaczony na naukę na ulicach, walcząc na rzecz klimatu.

ip



Zdjecie nr 1523501
Zdjecie nr 1523502
Zdjecie nr 1523503
Zdjecie nr 1523504
Zdjecie nr 1523505
Zdjecie nr 1523506
Zdjecie nr 1523507
Zdjecie nr 1523508
Zdjecie nr 1523509
Zdjecie nr 1523510
Zdjecie nr 1523511
Zdjecie nr 1523512
Zdjecie nr 1523513
Zdjecie nr 1523514
Zdjecie nr 1523515
Zdjecie nr 1523516
Zdjecie nr 1523517
Zdjecie nr 1523518
Zdjecie nr 1523519
Zdjecie nr 1523520
Zdjecie nr 1523521
Zdjecie nr 1523522
Zdjecie nr 1523523
Zdjecie nr 1523524
Zdjecie nr 1523525
Zdjecie nr 1523526
Zdjecie nr 1523527
Zdjecie nr 1523528
Zdjecie nr 1523529
Zdjecie nr 1523530
Zdjecie nr 1523531
Zdjecie nr 1523532
Zdjecie nr 1523533
Zdjecie nr 1523534
Zdjecie nr 1523535
Zdjecie nr 1523536
Zdjecie nr 1523537
Zdjecie nr 1523538
Zdjecie nr 1523539
Zdjecie nr 1523540

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama