Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kasia Kowalska MTV unplugged

Kiedy2020-10-25 godzina 19:00
Za ileMiejsce siedzące 150.00 PLN, Miejsce siedzące 130.00 PLN, Miejsce siedzące 110.00 PLN, Miejsce siedzące 80.00 PLN
GdzieICE Kraków Congress Centre, Marii Konopnickiej 17
Kasia Kowalska MTV unplugged

 

Kasia Kowalska zagra akustycznie na warszawskim Torwarze!

Kasia Kowalska świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji odbyło się wiele wydarzeń nawiązujących do tego jubileuszu, m.in. wyjątkowy koncert z kultowego cyklu MTV Unplugged - w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Płyta z zapisem tego koncertu ukazała się 25 października. Kto nie miał okazji zobaczyć i posłuchać Kasi Kowalskiej w Gdańsku, będzie mógł wkrótce nadrobić koncertowe zaległości w Warszawie. Artystka wyrusza bowiem w trasę koncertową pod szyldem MTV Unplugged i już 1 lutego swoje największe przeboje w akustycznych aranżacjach zaprezentuje na warszawskim Torwarze. Jak przystało na koncerty pod szyldem MTV - na scenie nie zabraknie również gości specjalnych. Ponadto, oprócz stałego zespołu towarzyszącego Kasi na scenie, koncerty w ramach trasy MTV Unplugged wzbogacone są o sekcję dętą i fortepian.

Podczas premierowego i wydanego na płycie koncertu w Gdańsku, na scenie pojawili się gościnnie: Edyta Bartosiewicz (w coverze ,,Move Over" Janis Joplin) oraz Stanisław Sojka, który razem z bohaterką wieczoru wykonał swój największy przebój ,,Tolerancja", wybrany zresztą na singla promującego wydawnictwo. Czy podobnych atrakcji możemy spodziewać się na Torwarze? Na razie niech pozostanie to niespodzianką...

 

Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej znanych i utalentowanych artystek na polskiej scenie muzycznej. Laureatka Fryderyków, Superjedynek, MTV European Music Awards. Jej płyty sprzedały się łącznie w ponad milionowym nakładzie. "Pieprz i sól", ,,Antidotum", ,,Prowadź mnie", ,,Oto ja", ,,Chcę znać swój grzech", ,,Coś optymistycznego", ,,A to co mam", ,,Spowiedź", ,,Być tak blisko" - to tylko niektóre z najpopularniejszych piosenek, jakie wylansowała przez 25 lat obecności na polskiej scenie muzycznej. Jej ostatni studyjny album ,,AYA" został uhonorowany nominacją do Fryderyka 2018.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama