Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

LemON

Kiedy2019-11-17
GdzieKlub Studio
ul. Budryka 4
Kraków
 LemON

Jesienią LemON zagra jedyne w swoim rodzaju koncerty w całej Polsce. W wyjątkowych aranżacjach akustycznych zabrzmią najpiękniejsze utwory zespołu ze wszystkich albumów studyjnych.

Lider zespołu, Igor Herbut, pokrótce opisał to, co zobaczymy na scenie.

„Niezwykły jest to rok. Rok zaczynania od nowa. Rok odkrywania na nowo. Kulminacja tych poszukiwań wydarzy się na jesieni - kiedy wyruszymy do Was z naszą pierwszą trasą akustyczną.

Pianino. Fortepian. Gitara akustyczna. Większość, prawie wszystkie utwory LemON (a już na pewno wszystkie najlepsze, te najbliższe naszym sercom) narodziły się właśnie na tych instrumentach.

Zawsze wiedziałem, że kiedyś zagramy taką trasę. Staromodnie. Prosto. Blisko Was. Czekałem na właściwy moment. I właśnie teraz nadszedł. Na bębnach zagra Harry. Na pianinie - Tomasz Świerk, na gitarze akustycznej, jego brat, a trochę też mój brat już - Przemek Świerk i niezastąpiony Piotr Kołacz. Ja zaśpiewam, a może też coś zagram. Najpiękniej jak umiem! Wy po prostu bądźcie. Oddychajcie z nami tą muzyką. Wsłuchajcie się w drewno, metal, młoteczki, struny, pudła rezonansowe i wszystko to, na czym da się wystukać rytm.

 ip



Zdjecie nr 1509417
Zdjecie nr 1509418
Zdjecie nr 1509419
Zdjecie nr 1509420
Zdjecie nr 1509421
Zdjecie nr 1509422
Zdjecie nr 1509423
Zdjecie nr 1509424
Zdjecie nr 1509425
Zdjecie nr 1509426
Zdjecie nr 1509427
Zdjecie nr 1509428
Zdjecie nr 1509429
Zdjecie nr 1509430
Zdjecie nr 1509431
Zdjecie nr 1509432

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama