Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Soen

Kiedy2019-09-11
Soen

Knock Out Productions prezentuje dwa koncerty Soen w Polsce! Gwiazda tegorocznej edycji festiwalu PROG IN PARK III, wystąpi w Polsce jesienią na dwóch klubowych koncertach! 11 września usłyszymy szwedzki zespół w krakowskim kubie Kwadrat.

Najnowsza płyta Soen,zatytułowana „Lotus” ukazała się 1 lutego 2019, za pośrednictwem Silver Lining Music.

Soen wystąpi w Polsce w towarzystwie zespołów The Price oraz Wheel! The Price to kilkuletni projekt włoskiego gitarzysty i producenta Marco Barusso. Kapela wydała swój debiutancki album „A Second Chance To Rise” w grudniu 2018, dzięki wytwórni
BRX. Zespół Wheel natomiast, powstał w 2015 roku, a ich pierwszy studyjny krążek – „Moving Backwards” ukazał się w lutym obecnego roku, nakładem Odyssey Music Network.

ip

 



Zdjecie nr 1498296
Zdjecie nr 1498297
Zdjecie nr 1498298
Zdjecie nr 1498299
Zdjecie nr 1498300
Zdjecie nr 1498301
Zdjecie nr 1498302
Zdjecie nr 1498303
Zdjecie nr 1498304
Zdjecie nr 1498305
Zdjecie nr 1498306
Zdjecie nr 1498307
Zdjecie nr 1498308
Zdjecie nr 1498309
Zdjecie nr 1498310
Zdjecie nr 1498311
Zdjecie nr 1498312
Zdjecie nr 1498313
Zdjecie nr 1498314
Zdjecie nr 1498315

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama