Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

My3 - spotkanie z fanami

Kiedy2019-07-11
GdzieEmpik Bonarka
My3 - spotkanie z fanami

My3 to zespół muzyczny, który pokochały dzieci w całej Polsce! Ich piosenki są pełne optymizmu, zabawy i radości! Natka, Julka i Geffi, trzy zupełnie różne osobowości, które razem tworzą wyjątkowy, kolorowy świat, do którego zapraszają z wielkim entuzjazmem. Zapraszamy na spotkanie z zespołem promujące album „My3” (Universal Music Polska). W ramach warszawskiego spotkania odbędzie się także mini-koncert. 

ip



Zdjecie nr 1489480
Zdjecie nr 1489481
Zdjecie nr 1489482
Zdjecie nr 1489483
Zdjecie nr 1489484
Zdjecie nr 1489485
Zdjecie nr 1489486
Zdjecie nr 1489487
Zdjecie nr 1489488
Zdjecie nr 1489489
Zdjecie nr 1489490
Zdjecie nr 1489491
Zdjecie nr 1489492
Zdjecie nr 1489493
Zdjecie nr 1489494
Zdjecie nr 1489495
Zdjecie nr 1489496
Zdjecie nr 1489497

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama