Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wystawa końcoworoczna Krakowskich Szkół Artystycznych 2019

Kiedy2019-07-05
Gdzie
Wystawa końcoworoczna Krakowskich Szkół Artystycznych 2019

26 czerwca w Krakowskich Szkołach Artystycznych miała miejsce coroczna wystawa końcoworoczna najlepszych prac studenckich z minionego roku szkolnego. Przestrzeń budynku KSA, przy ul. Zamoyskiego 52 w Krakowie wypełniły prace rysunkowe, projektowe, malarskie, a także manekiny w strojach powstałych w różnych pracowniach.

ip

 



Zdjecie nr 1489036
Zdjecie nr 1489037
Zdjecie nr 1489038
Zdjecie nr 1489039
Zdjecie nr 1489040
Zdjecie nr 1489041
Zdjecie nr 1489042
Zdjecie nr 1489043
Zdjecie nr 1489044
Zdjecie nr 1489045
Zdjecie nr 1489046
Zdjecie nr 1489047
Zdjecie nr 1489048
Zdjecie nr 1489049
Zdjecie nr 1489050
Zdjecie nr 1489051
Zdjecie nr 1489052
Zdjecie nr 1489053

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama