Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Powerwolf

Kiedy2019-11-25
Za ile110 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
GdzieKlub Studio
ul. Budryka 4
Kraków
Powerwolf

Knock Out Productions oraz B90 prezentują trzy koncerty Powerwolf i Gloryhammer w Polsce!

Niemiecka grupa Powerwolf znana jest m.in.: z niebanalnej prezencji scenicznej – malowania ciała, mrocznej scenografii czy gotyckiej garderoby. Zespół w dalszym ciągu promuje rewelacyjny album „The Sacrament of Sin” z 2018 roku, który ukazał się dzięki Napalm Records. Gościem specjalnym będzie grupa Gloryhammer. Szkocka kapela wydała niedawno swój trzeci, studyjny krążek, pt.: „Legends From Beyond The Galactic Terrorvortex”. Płyta ukazała się 31 maja 2019, nakładem Napalm Records.

Powerwolf – gwiazda MYSTIC FESTIVAL 2019, wraz z Gloryhammer, wystąpią: 22 listopada w gdańskim B90, 24 listopada, we wrocławskim A2 oraz 25 listopada 2019, w krakowskim klubie Studio.

POWERWOLF (Niemcy) power metal:
Roku 2018 powermetalowcy z niemieckiego Powerwolf zapewne nie zapomną do końca życia. Ich siódmy album studyjny "The Sacrament Of Sin" zdobył szczyt niemieckiego notowania albumów, niemiecki "Metal Hammer" uznał go płytą roku, a promując ten materiał kwintet z Saarbrücken zagrał szereg wyprzedanych koncertów. Jeden z nich odbył się w stołecznej Proximie.

Sukces oczywiście nie był przypadkiem i Wiki z Niemiec w pocie czoła pracowały na niego od 2003 roku. Od powstania do dziś karty w zespole rozdają bracia, basista Charles i gitarzysta Matthew, Greywolf (eks-Flowing Tears) oraz Falk Maria Schlegel. Power metal Powerwolfa ma odczyn nie tylko pompatyczny, epicki, lecz również gotycki. Muzyka niemieckiej formacji to również uczta dla tych, którzy cenią sobie wysokie umiejętności techniczne muzyków. Poza tym oni kochają to, co robią i to czuć w każdej piosence, jaką nagrali. 

 

ip

 



Zdjecie nr 1512813
Zdjecie nr 1512814
Zdjecie nr 1512815
Zdjecie nr 1512816
Zdjecie nr 1512817
Zdjecie nr 1512818
Zdjecie nr 1512819
Zdjecie nr 1512820
Zdjecie nr 1512821
Zdjecie nr 1512822
Zdjecie nr 1512823
Zdjecie nr 1512824
Zdjecie nr 1512825
Zdjecie nr 1512826
Zdjecie nr 1512827
Zdjecie nr 1512828
Zdjecie nr 1512829
Zdjecie nr 1512830
Zdjecie nr 1512831
Zdjecie nr 1512832
Zdjecie nr 1512833
Zdjecie nr 1512834
Zdjecie nr 1512835
Zdjecie nr 1512836
Zdjecie nr 1512837
Zdjecie nr 1512838
Zdjecie nr 1512839
Zdjecie nr 1512840
Zdjecie nr 1512841
Zdjecie nr 1512842
Zdjecie nr 1512843

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama