Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Juwenalia UEK 2019

Kiedy2019-05-09
GdzieKampus Uniwersytetu Ekonomicznego
Juwenalia UEK 2019

Juwenalia UEK to największe studenckie święto. Co roku w trakcie koncertu na Kampusie UEK grają dla Was światowej sławy wykonawcy. W ubiegłych latach na naszej scenie występowały takie gwiazdy jak: R3hab, Lost Frequencies, Sigma, Duke Dumont, Parov Stelar, Hadouken, Quebonafide, Paluch, Taco Hemingway, Ten Typ Mes, Netsky, Brodka, Dwa Slawy, O.S.T.R. czy Otsochodzi.

ip



Zdjecie nr 1479203
Zdjecie nr 1479204
Zdjecie nr 1479205
Zdjecie nr 1479206
Zdjecie nr 1479207
Zdjecie nr 1479208
Zdjecie nr 1479209
Zdjecie nr 1479210
Zdjecie nr 1479211
Zdjecie nr 1479212
Zdjecie nr 1479213
Zdjecie nr 1479214
Zdjecie nr 1479215
Zdjecie nr 1479216
Zdjecie nr 1479217
Zdjecie nr 1479218

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
Sopot Sun - nurkowanie w opalanie Przetestuj kosmetyki Ziaja serii Sopot Sun i ciesz się promieniami słońca
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama