Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Offcamera 2019 - OFFScena

Kiedy2019-04-28
Gdzie
Offcamera 2019 - OFFScena

SABINA
Z wykształcenia aktorka. Obecnie oprócz grania w teatrze zajmuje się także muzyką. Projekt "SABINA" rozpoczął się w styczniu 2018 roku. Jej twórczość to nowe i świeże brzmienia, które sama określa jako autorskie, osobiste i kolorowe. Muzyka podszyta elektroniką już zdobyła uznanie, co skutkowało zaproszeniem na wiele ciekawych supportów, doskonale przyjętych przez publiczność.

BARBAROSSA
Słynny londyński multiinstrumentalista James Mathé. Jego muzyczna podróż za-częła się od ludowej ballady, po czym stał się częścią Fence Collective, a następnie członkiem ze-społu m.in. Jose Gonzaleza, Johnny Flynna, czy składu Junip. Jednak z debiutanckim albumem „Bloodlines” Mathé zaczął nadawać utworom elektroniczną nutę, a przy kolejnym wydawnictwie „Imager” i zeszłorocznego "Lier" zakończył transformację w pełnoprawnego elektronicznego łowcę dusz i emocji. Off Scenowy występ Barbarossy, nie zawiedzie fanów songwriterskich melodii, pod-bitych delikatnym elektronicznym bitem w stylu SOHN czy RY X.

JAAA!
Jeden z najjaśniejszych zespołów rodzimej elektroniki, który od pierwszego albumu mocno zamieszał na polskiej scenie muzycznej. Tworzą muzykę na syntezatorach, samplerach i gitarach, która wymyka się schematom i przełamuje stylistyczne bariery. Transowe rytmy, mocny bas i cha-rakterystyczny melancholijny wokal - wykorzystywany jak kolejny instrument - to połączenie, któ-rego zadaniem nadrzędnym, jest gra na naszych emocjach. Zespół w zeszłym roku wydał rewelacyjny album - Bujillo, drugą część trylogii o losach Remika i po za kolejny spotkali się ze świetnymi re-cenzjami. Muzycy przez lata eksperymentowali z różnymi gatunkami muzycznym, będąc częścią projektów jazzowych, elektronicznych i eksperymentalnych. Dzięki temu podczas koncertów grupy czujesz ogrom emocji i dźwięków - nie do końca zrozumiałych, co ostatecznie okazuje się najwięk-szym atutem ich muzyki.

ip



Zdjecie nr 1477572
Zdjecie nr 1477573
Zdjecie nr 1477574
Zdjecie nr 1477575
Zdjecie nr 1477576
Zdjecie nr 1477577
Zdjecie nr 1477578
Zdjecie nr 1477579
Zdjecie nr 1477580
Zdjecie nr 1477581
Zdjecie nr 1477582
Zdjecie nr 1477583
Zdjecie nr 1477584
Zdjecie nr 1477585
Zdjecie nr 1477586
Zdjecie nr 1477587
Zdjecie nr 1477588
Zdjecie nr 1477589
Zdjecie nr 1477590
Zdjecie nr 1477591
Zdjecie nr 1477592
Zdjecie nr 1477593
Zdjecie nr 1477594
Zdjecie nr 1477595
Zdjecie nr 1477596
Zdjecie nr 1477597

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama