Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Bass Astral x Igo

Kiedy2019-04-25
GdzieKlub Studio
ul. Budryka 4
Kraków
Bass Astral x Igo

Elektroniczny duet z Krakowa tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Zeszły rok zespół zakończył serią bardzo udanych koncertów oraz dużą ilością festiwali, gromadząc rzeszę nowych fanów. Teraz po 7-miesięcznej przerwie duet wraca z czterema koncertami, które zapowiadają ich powrót na dobre.

Zespół Bass Astral x Igo powstał w 2016 roku. To co ich wyróżnia, to łamanie konwenansów w muzyce elektronicznej oraz niesamowite live acty. Po roku grania koncertów duet wydał debiutancką płytę "Discobolus", zdobywając coraz większą popularność. Rozpoznawalność zespołu zwiększyła się także dzięki wideo z koncertu w Gliwickiej Spirali, które ma obecnie ponad 1,5 miliona wyświetleń w serwisie YouTube. W kolejnych miesiącach zespół dużo koncertował, stając się rozpoznawalnym i pod koniec 2017 roku wydaje drugi album "Orell". W marcu 2018 roku zespół wyprzedał całą wiosenną trasę - 16 koncertów w największych polskich miastach. Zagrał również mini trasę z projektem Bass Astral x Igo Orchestra, w którym duetowi na scenie towarzyszył kwartet smyczkowy, sekcja rytmiczna oraz sekcja dęta. Po sukcesie wiosennych koncertów duet został zaproszony do zagrania na największych festiwalach w Polsce [Audioriver, Open'er, Kraków Live Festival, OFF Festival, Męskie Granie]. W czerwcu 2018 roku Kuba i Igor podjęli decyzję o kilkumiesięcznej przerwie. Teraz powracają!

ip



Zdjecie nr 1477029
Zdjecie nr 1477030
Zdjecie nr 1477031
Zdjecie nr 1477032
Zdjecie nr 1477033
Zdjecie nr 1477034
Zdjecie nr 1477035
Zdjecie nr 1477036
Zdjecie nr 1477037
Zdjecie nr 1477038
Zdjecie nr 1477039
Zdjecie nr 1477040
Zdjecie nr 1477041
Zdjecie nr 1477042
Zdjecie nr 1477043
Zdjecie nr 1477044
Zdjecie nr 1477045
Zdjecie nr 1477046

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama