Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Bullet For My Valentine - Kraków

Kiedy2019-08-06
Za ileBilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od poniedziałku, 15 kwietnia od 10:0
 Bullet For My Valentine - Kraków

Mają na koncie sześć albumów studyjnych i są uznawani za jeden z największych brytyjskich zespołów metalowych w historii.

Zespół został założony w 1998 roku i początkowo występował i tworzył pod nazwą Jeff Killed John. 

Po podpisaniu kontraktu z jedną z największych wytwórni, w 2005 roku wydali swój debiutancki album zatytułowany ,,Poison’’, a jego następca ,,Scream Aim Fire’’ ukazał się w 2008 roku. Kolejne pełnowymiarowe albumy ,,Fever’’, ,,Temper Temper’’, ,,Venom’’ czy wydany w 2018 roku ,,Gravity’’ tylko umocniły pozycję zespołu na rynku. 

Sprzedali miliony egzemplarzy płyt na całym świecie, a magazyn Kerrang! mianował ich najlepszym brytyjskim zespołem trzy lata z rzędu! Mają na koncie również nagrodę za najlepszy singiel, najlepszy zespół na żywo czy najlepszy debiut. 

Swoją wysoką pozycję na rynku zawdzięczają nie tylko mediom i rzeszy wiernych fanów. BFMV niejednokrotnie zostali osobiście zapraszani do dzielenia sceny z takimi ikonami jak Iron Maiden czy Metallica.

W dzień warszawskiego koncertu w wypełnionej Progresji, zespół ogłasza dwa wakacyjne koncerty – w sierpniu odwiedzą Wrocław oraz Kraków!

ip



Zdjecie nr 1493462
Zdjecie nr 1493463
Zdjecie nr 1493464
Zdjecie nr 1493465
Zdjecie nr 1493466
Zdjecie nr 1493467
Zdjecie nr 1493468
Zdjecie nr 1493469
Zdjecie nr 1493470
Zdjecie nr 1493471
Zdjecie nr 1493472
Zdjecie nr 1493473
Zdjecie nr 1493474
Zdjecie nr 1493475
Zdjecie nr 1493476
Zdjecie nr 1493477
Zdjecie nr 1493478
Zdjecie nr 1493479
Zdjecie nr 1493480
Zdjecie nr 1493481
Zdjecie nr 1493482
Zdjecie nr 1493483
Zdjecie nr 1493484
Zdjecie nr 1493485
Zdjecie nr 1493486
Zdjecie nr 1493487
Zdjecie nr 1493488

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama