Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Godsmack

Kiedy2019-06-12 godzina 20:00
Za ileod 160 zł
GdzieKlub Studio
ul. Budryka 4
Kraków
Godsmack

Godsmack powracają do Polski! Po wyprzedanym koncercie w warszawskiej Progresji zespół zagra w krakowskim Klubie Studio 12 czerwca 2019 roku!

Godsmack bilety na koncert w Krakowie w sprzedaży od 7.12 (piątek) od godz. 12:00!

Godsmack koncert Warszawa - Progresja 26.03.2019
Godsmack koncert Kraków - Studio, 12.06.2019

W 1997 roku Godsmack wydali swój debiutancki album, "All Wound Up", w niezależnej wytwórni EK Records. Rok później, już pod szyldem Universal Records, grupa opublikowała materiał z debiutu, jako krążek pod nazwą ,,Godsmack". Singlami zostały utwory ,,Whatever", ,,Keep Away", ,,Voodoo" oraz ,,Bad Religion". Według RIAA album sprzedał się w ponad 4 milionach kopii.

Kolejna płyta, czyli ,,Awake", ugruntowała pozycję zespołu, a utwory ,,Greed" i ,,Awake" są do tej pory częścią koncertowych setlist. Najbardziej znana kompozycja Godsmack - ,,I Stand Alone" - pochodzi z wydanego w 2003 roku albumu ,,Faceless", a szerokiemu gronu odbiorców zaprezentowana została, jako część soundtracku z filmu ,,Król Skorpion".

Dyskografię zespołu uzupełnia akustyczna EP-ka ,,The Other Side" (2004 r.) oraz studyjne albumy ,,IV" (2006 r.), ,,The Oracle" (2010 r.) i 1000hp (2014 r.).

,,When Legends Rise" to pierwszy album Godsmack wydany dla BMG. Nagrany został w składzie: Sully Erna (wokal), Tony Rombola (gitara), Robbie Merrill (gitara basowa) oraz Shannon Larkin (perkusja).

Sully Erna, w rozmowie o nowym albumie, przyznaje: ,,Czasem trzeba coś zburzyć, aby można było zbudować coś nowego. Tytuł naszej nowej płyty to metafora - życie potrafi dać w kość, ale trzeba spróbować zerknąć w głąb siebie i znaleźć siłę. Godsmack, jako zespół, jest gotów do podejmowania nowych wyzwań."

Muzycy postanowili, aby proces twórczy przebiegał tym razem inaczej: do nagrywania ,,When Legends Rise" zaproszeni zostali specjalni goście, w tym John Feldmann, Erik Ron oraz gitarzysta Sevendust - Clint Lowery.

,,Podczas odsłuchu płyty warto zwrócić uwagę, że jej zakończenie może być czymś więcej. Kto wie, może nowym początkiem dla zespołu? Nie ma jednak wątpliwości, że to rockowa płyta. To całkowicie płyta Godsmack!".
Godsmack Kraków bilety

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Stojące:160 zł / 180 zł
Balkon: 210 zł / 230 zł

Regulamin imprezy dostępny tutaj.

GODSMACK Warszawa, Kraków bilety na koncert! Godsmack 2019, Godsmack koncerty Polska.



Zdjecie nr 1485235
Zdjecie nr 1485236
Zdjecie nr 1485237
Zdjecie nr 1485238
Zdjecie nr 1485239
Zdjecie nr 1485240
Zdjecie nr 1485241
Zdjecie nr 1485242
Zdjecie nr 1485243
Zdjecie nr 1485244
Zdjecie nr 1485245
Zdjecie nr 1485246
Zdjecie nr 1485247
Zdjecie nr 1485248
Zdjecie nr 1485249
Zdjecie nr 1485250
Zdjecie nr 1485251
Zdjecie nr 1485252
Zdjecie nr 1485253

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
Sopot Sun - nurkowanie w opalanie Przetestuj kosmetyki Ziaja serii Sopot Sun i ciesz się promieniami słońca
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama