Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Festiwal Synestezje. Subtelnie. SKUBAS, MIKROMUSIC TRIO, SONBIRD

Kiedy2018-12-07 godzina 21:00
Za ileod 45 zł
GdzieKlub Studio
ul. Budryka 4
Kraków
Festiwal Synestezje. Subtelnie. SKUBAS, MIKROMUSIC TRIO, SONBIRD

Zapraszamy do Klubu Studio na koncerty w ramach Festiwalu Synestezje!

    Synestezje. Subtelnie. SKUBAS, MIKROMUSIC TRIO, SONBIRD - 7 grudnia
    Smolik i Kev Fox  - 8 grudnia

SKUBAS, MIKROMUSIC TRIO, SONBIRD koncert Kraków

SKUBAS - Autor być może najpiękniejszej polskiej piosenki miłosnej o… braku miłości. Wszedł w ciężkich, grunge’owych butach w Krainę Łagodności i uzyskał zupełnie nową jakość – muzykę ciężką od emocji, za to lekką dźwiękiem. Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, ze współpracy m.in. z Noviką, Envee i Smolikiem, wybił się na niepodległość wydanym w 2012 roku debiutem „Wilczełyko”. Na swojej drugiej płycie – „Brzasku” – SKUBAS to już artysta kompletny.
Od czasu swojego debiutu SKUBAS zagrał kilka tras koncertowych i wystąpił na wszystkich liczących się festiwalach (Open’er, Orange Warsaw, Jarocin, Przystanek Woodstock, itp.) SKUBAS to również artysta, który chętnie bierze udział w koncertach-projektach specjalnych (m.in. Obywatel GC v.2.0, Męskie Granie Orkiestra, Europejski Stadion Kultury, itp.)

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają sześć płyt studyjnych i trzy albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku, a teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na takich festiwalach jak Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards. Oglądalność teledysków Mikromusic na Youtube sięga kilkudziesięciu milionów. Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce” oraz wyprzedane sale koncertowe plasują zespół w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2018.
Na festiwalu zespół wystąpi w składzie Acoustic Trio.
Natalia Grosiak - wokal
Dawid Korbaczyński – gitara
Robert Szydło – gitara basowa

SONBIRD tworzy czwórka przyjaciół z Żywca, którzy mimo młodego wieku trafnie potrafią opowiadać o emocjach i przekładać je na muzykę. Ich dotychczasowy dorobek sprowadza się do szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego. Debiutancka płyta, nad którą właśnie trwają prace, zapewne wyniesie zespół wysoko. Cała tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem. Fani James czy Travis, ale też Myslovitz, na pewno docenią.
Tegoroczne lato koncertowe dla zespołu Sonbird okazało się bardzo gorące. Ich kalendarz przepełniony był letnimi festiwalami muzycznymi: OFF Festival, Open Stage w ramach Open'er Festival, Hej Fest, Songwriter Łódź Festival, Kraków Live Festival, Rock In Summer w Warszawie czy Męskie Granie we Wrocławiu.

Smolik i Kev Fox koncert Kraków

Zagrają na żywo utwory ze swojej nowej płyty "Queen of Hearts"! Smolik i Kev Fox bilety na koncert już dostępne!

Koncert promujący "Queen of Hearts" czyli najnowszą EP duetu SMOLK/KEV FOX, na którą składają się 4 utwory. Jest  to efekt sesji nagraniowej, która miała miejsce w lutym 2017 w legendarnym Real World Studios w UK.
9 marca 2017 miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt.”Queen Of Hearts”, który był zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu. Materiał uzupełniają dwa kolejne utwory On The Quiet i All The Saints oraz niespodzianka w postaci wersji utworu Queen Of Hearts z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama