Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Diverse NIGHT of the JUMPs

Kiedy2018-03-24
GdzieTauron Arena Kraków
Diverse NIGHT of the JUMPs
DIVERSE NIGHT of the JUMPsjest najstarszą międzynarodową serią Freestyle Motocrossu na świecie. To unikalna mieszanka wydarzenia sportowego na najwyższym poziomie (Mistrzostwa Świata FIM, Mistrzostwa Europy) z klasycznymi elementami show takimi jak efekty pirotechniczne i świetlne.

Fot: Justyna Kamińska


Zdjecie nr 1420603
Zdjecie nr 1420604
Zdjecie nr 1420605
Zdjecie nr 1420606
Zdjecie nr 1420607
Zdjecie nr 1420608
Zdjecie nr 1420609
Zdjecie nr 1420610
Zdjecie nr 1420611
Zdjecie nr 1420612
Zdjecie nr 1420613
Zdjecie nr 1420614
Zdjecie nr 1420615
Zdjecie nr 1420616
Zdjecie nr 1420617
Zdjecie nr 1420618
Zdjecie nr 1420619
Zdjecie nr 1420620
Zdjecie nr 1420621
Zdjecie nr 1420622
Zdjecie nr 1420623
Zdjecie nr 1420624
Zdjecie nr 1420625
Zdjecie nr 1420626
Zdjecie nr 1420627
Zdjecie nr 1420628
Zdjecie nr 1420629
Zdjecie nr 1420630
Zdjecie nr 1420631
Zdjecie nr 1420632
Zdjecie nr 1420633
Zdjecie nr 1420634
Zdjecie nr 1420635
Zdjecie nr 1420636
Zdjecie nr 1420637
Zdjecie nr 1420638
Zdjecie nr 1420639
Zdjecie nr 1420640
Zdjecie nr 1420641
Zdjecie nr 1420642

Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama