Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Imladris - Krakowskie Weekendy z Fantastyką

Kiedy2017-10-13
Do kiedy2017-10-15
GdzieLiceum Ogólnokształcące XLII w Krakowie, ul. Studencka 13
Imladris - Krakowskie Weekendy z Fantastyką

W dniach 13-15 października w XLII LO przy ulicy Studenckiej 13 w Krakowie odbędzie się Imladris - Krakowskie Weekendy z Fantastyką. Będzie to już szesnasta edycja konwentu. Wśród gości imprezy znaleźli się m.in. Jakub Ćwiek, Andrzej Pilipiuk, Anna Kańtoch, Robert M. Wegner i Paweł Majka.

Organizatorzy udostępnili w sieci wstępny program imprezy. Uczestnicy konwentu będą mogli wziąć udział w licznych prelekcjach, panelach dyskusyjnych oraz konkursach wiedzowych. Na Imladrisie nie zabraknie też sesji RPG i larpów.

Wśród atrakcji znalazł się także planszówkowy Games Room, którego dzielna obsługa z chęcią wyjaśni zasady do każdej gry. Jedna z sal szkolnych na czas trwania konwentu zamieni się w “Saloon 19” - jedyny w swoim rodzaju bar w klimatach postapokaliptycznego westernu. W sobotę rozpocznie się konkurs na najlepszą drużynę graczy RPG - Archipelag. Natomiast w tawernie odbędą się koncerty zespołów Meta Menardi oraz Rat Entertainment Group.

Imladris to obecnie najstarszy zlot miłośników fantastyki w Krakowie. Jego pierwsza edycja odbyła się w 1998 roku. Po kilkuletniej przerwie Imladris powrócił w 2013 roku. Szesnasta edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem “Konwent jak za dawnych lat”.

Do końca września można zakupić wejściówki na imprezę w promocyjnej cenie 40 zł. Dokonać można tego za pomocą odpowiedniego formularza na stronie. Wstęp na teren konwentu w piątek wyniesie 20zł, w sobotę 30zł, w niedzielę 10 zł. Koszt pełnej akredytacji na miejscu wyniesie 50 zł.Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama