Felieton - Kobieta

Jestem na nie!
Jestem na nie!

Najgorsze, co może cię spotkać, to nie życie: ból, desperacja, krew, zachody słońca, ale jego brak, czyli pozbawienie się doznań...

Zielonooki potwór
Zielonooki potwór

Krystyna Janda napisała kiedyś felieton o zazdrości. Stwierdziła w nim, że jest ona zdecydowanie potrzebna i winna być tak wielka, jak miłość".

Seks z konwalią w tytule
Seks z konwalią w tytule

*„Pachnie bzem i konwaliami, seks wisi w powietrzu”. Wdzięczne streszczenie, mało słów, a tyle treści, tak proszę państwa moja ulubiona pora roku - lato…

Damą być...
Damą być...

Przepis na damę: Składniki to żaden problem. Wystarczy kobieta i kilka przypraw. Problemów nastręcza jednak sposób przygotowania. Dama moi mili musi przyrządzić się sama.

Pieśń o dinozaurze
Pieśń o dinozaurze

Niezła dupa, laska, panienka - oto jak dziś najczęściej panowie nazywają panie. Gdy myślę o tym, nie przychodzimi do głowy określenie takiego mężczyzny- „prostak"

Baba za kółkiem
Baba za kółkiem

Wyzwanie mnie od idiotek, kretynek, bezmyślnych blondynek jakoś przebolałam (w końcu mam ciemne włosy, co mi do blondynek?), ale zapadło mi w pamięć zdanie.

Po drugiej stronie hidżabu
Po drugiej stronie hidżabu

Media karmią nas obrazami lamentujących kobiet, opłakujących swoich mężów i synów poległych na wszelkich możliwych wojnach. I od razu uruchamia się stereotyp.

Co w dekoltach piszczy?
Co w dekoltach piszczy?

Urząd. Schody. Koleżanka o wyjątkowo obfitym biuście na ostatnim schodku słyszy rozmowę dwóch pracowników, którzy dopiero, co ja minęli: ”Stary! Widziałeś tą dziewc

Kompleksy
Kompleksy

Chłopak zadbany, wyperfumowany, również nie miał problemów ze wzbudzaniem u kobiet zachwytu. Jednak jego przykładanie wagi do wyglądu graniczyło wręcz z obsesją.

Damska torebka
Damska torebka

Czuję emocjonalną więź z moją torbą. Powinnam chyba napisać w liczbie mnogiej, gdyż mam ich zatrzęsienie. I każdą tak samo kocham.

Polecamy
Ostatnio dodane
ksiąÅźki, czytanie
Andrzej Sapkowski - niezastąpiony mistrz polskiej fantastyki!

Sapkowski to utalentowany i wielokrotnie nagradzany pisarz, a jego książki znajdują się na listach światowych bestsellerów.

Premier Finlandii Zdjęcie Trendi
SKANDAL... bez skandalu, czyli zdjęcie premier Finlandii "BEZ STANIKA" [FOTO!]

Jak zrobić szum, chociaż dosłownie nic się nie stało?