zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Targi Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej

Kiedy2014-03-27
GdzieKraków, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

Serdecznie zapraszamy studentów oraz absolwentów wszystkich uczelni na kolejną, wiosenną edycję Targów Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej, które odbędą się 27 marca 2014 roku w gmachu głównym uczelni (Al. Mickiewicza 30, paw. A-0).

Targi pracy to jeden ze sposobów poszukiwania pracy, praktyk lub zawodowego stażu oraz niepowtarzalna okazja do bezpośredniej wymiany informacji i uwag pomiędzy poszukującymi pracy, a grupą pracodawców reprezentujących różne branże.

Tego rodzaju konfrontacja umożliwia uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o firmach, procedurach i planach rekrutacyjnych oraz o wymaganiach stawianych potencjalnym pracownikom. W tegorocznej edycji swoje uczestnictwo potwierdziło ponad 60 wystawców.

Zachęcając do aktywnego udziału w wydarzeniu, proponuję wcześniej zapoznać się z ofertą, a w dniu targów z treścią katalogu targowego. Ułatwi to wybór interesującego stoiska, a rozmowa nie będzie nosiła znamion przypadkowości. Pragnę również podkreślić, że istotą i założeniem targów jest wymiana ofert. Pierwszy krok już wykonali pracodawcy, zgłaszając gotowość udziału w targach, następny należy do Państwa. Proszę zatem skorzystać z możliwości wypełnienia aplikacji lub złożenia swojego CV – mówi Grażyna Czop-Śliwińska, kierownik Centrum Karier.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez JM Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej, Prezesa Zarządu Krakowskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT oraz Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Szczegółowe informacje www.ck.agh.edu.pl/itp/

www.agh.edu.pl

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama