zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Nadchodzi XXI edycja Inżynierskich Targów Pracy

wtorek, 19-02-2019 (00:00:00) | komentarze (0)


Już 6 marca 2019 roku w godzinach 10:00-16:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbędzie się XXI edycja największych Inżynierskich Targów Pracy w Małopolsce organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków.

Targi odbędą się 6 marca 2019 roku.

Wydarzenie organizowane wyłącznie przez studentów gości w tym roku ponad 50 firm z różnych branż technicznych oferujących pracę, praktyki oraz staże. Inżynierskie Targi Pracy to świetna okazja, aby zdobyć więcej informacji o procesie rekrutacyjnym, a przede wszystkim osobiście poznać pracodawcę.

Podczas XXI edycji Inżynierskich Targów Pracy każdy z odwiedzających będzie mógł skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji. W punkcie konsultacji CV eksperci doradzą, jak przyciągnąć uwagę potencjalnych pracodawców dobrze przygotowanym Curriculum Vitae. Wszyscy odwiedzający będą mieli także możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia na stoisku fotografa. Na zmęczonych studentów czekać będzie specjalnie przygotowana Strefa Studenta z różnego rodzaju udogodnieniami i atrakcjami oraz darmowa kawa, natomiast na stoisku Stowarzyszenia BEST AGH Kraków będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami i dowiedzieć się czegoś więcej o organizacji.

Firmy biorące udział w XXI Inżynierskich Targach Pracy przygotują także dla studentów warsztaty, w trakcie których prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem i ogromną wiedzą na szerokie spektrum tematów oraz opowiedzą więcej o pracy w ich firmach.

Board of European Students of Technology to apolityczna organizacja non-profit, zrzeszająca studentów uczelni technicznych z całej Europy. Organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków, od ponad 20 lat działa przy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wśród projektów Stowarzyszenia znajdują się także m.in. Festiwal Informatyczny BAIT, program międzynarodowych Kursów Naukowych oraz konkurs Inżynierski EBEC.

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama