zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Kariera IT: spotkanie dla specjalistów

poniedziałek, 22-09-2014 (00:00:00) | komentarze (0)


Jeśli jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności, wydarzenie Kariera IT skierowane jest właśnie do Ciebie. Już 11 października (sobota) spotykamy się w Hotelu Galaxy w Krakowie.

W trakcie wydarzenia będziesz mieć okazję do wysłuchania ciekawych prelekcji merytorycznych (Entity Framework 6, Windows Phone 8.1, Swift, Personal Kanban) oraz sprawdzenia swoich sił w programowaniu podczas DARMOWYCH warsztatów.

Jeśli aktywnie poszukujesz pracy, Kariera IT ułatwi Ci jej znalezienie. Zapewniamy możliwość zapoznania się z najbardziej atrakcyjnymi ofertami z małopolskiego rynku. Pojawią się takie firmy jak: Engineering Design Center, Millenium Bank, Ericpol, NBC, Comarch, Capgemini i inne.

Ponadto mamy coś ekstra dla pasjonatów nowinek technologicznych – pokaz ROBOTÓW i DRUKAREK 3D). Jeśli jesteś pasjonatem gier, podczas wydarzenia zapoznasz się z nowościami i wypróbujesz je na własnej skórze.

Na koniec losowanie atrakcyjnych nagród (vouchery na ściankę, bilety do kina, teatru itp.)

Nie czekaj, weź sprawy w swoje ręce i zarejestruj się już dziś!

Wstęp BEZPŁATNY!!!

Liczba miejsc ograniczona, konieczna rejestracja: http://careercon.pl/kariera-it-20-09-2014-rejestracja/

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama