Aktualności - Juwenalia

Największe święto studentów w Małopolsce już wkrótce

2023-04-30 11:40:19 | Kraków

Powraca! Największe święto studentów w Małopolsce! Juwenalia Krako(w)skie 2023! Między 16, a 21.05.2023 na aż 4 strefach będzie czekać na Was mnóstwo atrakcji i koncertów!

Program wydarzeń: 

STREFA PLAŻA

Strefa Plaża,to cztery dni koncertowych emocji: 17-21.05.2023. Strefa znajduje się na terenie Miasteczka Studenckiego AGH.

Plaża 17.05

Tribbs, Kizo, PlanBe

Koncertowe otwarcie Juwenaliów nie mogłoby odbyć się gdzie indziej, niż w Strefie Plaża! Tradycyjnie rozpocznie się od rapowych klimatów, a wystąpią między innymi PlanBe czy podbijający listy przebojów Kizo. Nie zabraknie również Tribbsa, który tym razem, po zeszłorocznym debiucie na juwenaliowej scenie, zagra swój cały set!

Plaża 18.05

Ralph Kaminski, Zalewski, Piotr Zioła

Czwartek w Strefie Plaża pokaże, że na polskiej scenie muzycznej rządzą Panowie! Piotr Zioła po premierze najnowszego krążka „Wariat” powraca w wielkim stylu. Zalewski swoim ognistym występem rodem z Męskiego Grania rozgrzeje krakowską publiczność do czerwoności, a na swój bal zaprosi Was nikt inny jak Ralph Kaminski!

Plaża 19.05

Bracia Figo Fagot, Skytech & SI US PLAU, Guzior

Impreza w Strefie Plaża będzie trwać do samego rana! Począwszy od pastiszowego klimatu, który zgotują nam Bracia Figo Fagot, poprzez rapowe hity Guziora ,a skończywszy na największej dyskotece w Krakowie wraz ze Skytechem & SI US PLAU.

Plaża 20.05

Lady Pank, Nocny Kochanek, Myslovitz

Koncerty w Strefie Plaża zakończą się legendarnie. Swoje ponadczasowe hity zagra grupa Myslovitz. Nocny Kochanek powróci na Juwenalia i wjedzie na scenę niczym koń na białym rycerzu! Nie może również zabraknąć legendy polskiej sceny muzycznej, która zawsze będzie tam gdzie ty – Lady Pank!

STREFA ŻACZEK

Strefa Żaczek znajduje się przy ulicy 3 Maja obok wszystkim dobrze znanych Błoni Krakowskich. W dniach 18.05 - 21.05 tam również przeżyjemy koncertowe emocje!

Żaczek 18.05

Brodka, Mery Spolsky, Ania Leon

Pierwszy dzień koncertów w Strefie Żaczek pokaże drugą stronę medalu. To właśnie tam rządzić będą Panie! Na scenie wystąpi między innymi nominowana do Fryderyków 2023 Ania Leon. Do Królestwa Kobiet dołączy Mery Spolsky ze swoimi techno-popowymi dźwiękami. Zwieńczeniem tego dnia będzie koncert artystki absolutnej, czyli Brodki!

Żaczek 19.05

Happysad, DŻEM

Największe, ponadczasowe hity opanują piątkowy wieczór w Strefie Żaczek. Swój koncert zagrają twórcy takich przebojów jak „Zanim pójdę” czy „W piwnicy u dziadka” czyli Happysad. Nie zabraknie również żywej legendy, czyli zespołu Dżem, który na czele z Maciejem Balcarem zabierze Was w podróż swoim Wehikułem Czasu.

Żaczek 20.05

Jan Rapowanie, Chivas, Opał, Blaga

Strefę Żaczek również opanują rapowe klimaty. Na scenie usłyszymy największe hity Chivasa z krążka młody say10 i nie tylko! Skład dopełni Opał, po którego koncercie Pył długo nie opadnie. A w

Żaczek 21.05

Igo, Błażej Król

Juwenalia Krakowskie zakończą się iście popowo! W Strefie Żaczek wystąpią wtedy czołowe postaci polskiej muzyki rozrywkowej, czyli Igo ze swoim najnowszym krążkiem „Igo” oraz Król ze swoim świeżym wydawnictwem „W każdym (polskim) domu”. melancholijny klimat wprowadzi Was krakowski raper Blaga. Całą rapową. Układankę uzupełni nikt inny, jak Jan Rapowanie.

STREFA POLIBUDA

Strefa Polibuda w tym roku pierwszy raz w innej lokalizacji - na Kampusie Czyżyny!

Polibuda 20.05

Gibbs, Kukon, Polska Wersja

Strefa Polibuda postawiła na rap! Gibbs wprowadzi nas w swój Piękny Świat, a później Kukon zabierze nas w podróż po swoich największych przebojach. To nie koniec, najlepsze rapowe wyjście dopełni Polska Wersja!

STREFA ZIELONE

Strefa Zielone to najbardziej aktywna strefa Juwe. Oczywiście dlatego, że tworzona jest przez studentów z AWFu Kraków. To właśnie tutaj odbywać się będą różne konkurencje sportowe.

ip
Fot: materiały prasowe

Słowa kluczowe: Juwenalia 2023, krakow, Juwenalia Krakowskie, Koncerty, Studenci, Muzyka,
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Włocławek zaprasza na Akademikalia 2023

Największa impreza studencka we Włocławku powraca w nowym stylu!

Juwenalia 2023
Juwenalia 2023: imprezy, których nie można ominąć!

Dowiedz się, jakie koncerty odbędą się z okazji tegorocznych Juwenaliów!

Polecamy
sesja z wodą
Sesja z wodą

Sesja coraz bliżej, a wraz z nią egzaminy, kolokwia i dużo nauki. Wszystko to skutkuje zwiększonym obciążeniem naszego organizmu. W jaki sposób możemy pomóc sobie w tym czasie?

Bachanalia 2022 - juwenalia w Zielonej Górze

Sprawdź, kto wystąpi podczas tegorocznej imprezy.

Polecamy
Ostatnio dodane
Włocławek zaprasza na Akademikalia 2023

Największa impreza studencka we Włocławku powraca w nowym stylu!