Aktualności - Juwenalia

Juwenalia Krakowskie 2018 startują 15 maja!

2018-04-10 12:36:12 | Kraków

Już niedługo wystartuje najważniejsze wydarzenie z życia studenckiej braci – Juwenalia Krakowskie! W tym roku inicjatywa dla studentów rozpocznie się we wtorek 15 maja i będzie trwać aż do niedzieli 20 maja.

Juwenalia Krakowskie potrwają do 20 maja.

Juwenalia Krakowskie z przytupem i pompą otworzy koncert jednego z najpopularniejszych w ostatnim czasie artystów polskiej sceny muzycznej – Sławomira, który zagra dla was 15 maja na scenie Strefy Plaża AGH.

W środę 16 maja na scenie koło Klubu Studenckiego Żaczek wystąpią Juwenaliowi Niepokorni, do których w tym roku możemy zaliczyć: grupę Fisz Emade Tworzywo, islandzkiego multiinstrumentalistę Ragnara Olafssona, wielonarodowościowy zespół medyczno-muzyczny Mangooz And The Magnet oraz Daniela Spaleniaka – człowieka, którego twórczość już nie raz zagościła w zagranicznych produkcjach filmowych.

Prawdziwa muzyczna gratka czeka studentów również w czwartek 17 maja – to właśnie na ten dzień zaplanowane są aż dwa koncerty – Juwenaliowy Koncert Rapowy oraz Koncert Plenerowy. Artystami Koncertu Rapowego w tym roku będą Zeus oraz Kękę, chociaż organizatorzy zapowiadają, że to jeszcze nie koniec niespodzianek, jeśli chodzi o to wydarzenie.

Zwolennicy muzyki rockowej również znajdą coś dla siebie – w piątek 18 maja rockowe brzmienie zapewnią: pełna energii i pięknego głosu Daria Zawiałow, a razem z nią niezmiennie bezkonkurencyjny zespół Strachy na Lachy. Będziecie  mogli się również przekonać jak wygląda Koniec Świata – a to za sprawą folkowo-rockowej grupy artystów ze Śląska. Zarówno fani Hip-Hopu, jak i mocnych brzmień spotkają się ze swoimi idolami pod Sceną Klubu Studenckiego Żaczek.

Koncert Plenerowy na Scenie przy ulicy Piastowskiej zapowiada się bardzo energetycznie – swoją obecność potwierdzili już stali bywalcy Juwenaliów, m.in. Happysad oraz Organek. Festiwal studenckiej zabawy zakończy się w niedzielę 20 maja, a ukoronowaniem będzie Koncert Finałowy, na którym scenę opanuje m.in. zespół Enej.

Czas pokaże, kogo jeszcze będziemy mogli zobaczyć na tegorocznych scenach, dlatego warto śledzić media społecznościowe Krakowskich Juwenaliów.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: koncert, muzyka, atrakcje, artyści, wydarzenie studenckie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Lufkapark
Lubelska rozkręca Juwenalia w całej Polsce

Studenci wszystkich uczelni łączcie się w zabawie w Lufkaparku.

Juwenalia UR odbędą się w dniach 22-25 maja.
Juwenalia Uniwersytetu Rolniczego startują już 22 maja! Kraków

Juwenalia UR odbędą się w dniach 22-25 maja.

fot. Justyna Kamińska
Juwenalia Kraków 2018: dzień 5 [ZDJĘCIA] Kraków

Sprawdź, co działo się podczas 5. dnia koncertów juwenaliowych.

Polecamy
Juwenalia UR 2014. Znamy program!
Juwenalia UR 2014. Znamy program! Kraków

Wiemy, jak się będą podczas Juwenaliów bawić studenci Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie!

Barwny korowód na ulicach Krakowa [ZDJĘCIA]
Barwny korowód na ulicach Krakowa [ZDJĘCIA] Kraków

Pogoda zawiodła, ale studencka kreatywność - nie. W piątek ulicami Krakowa przeszedł barwny juwenaliowy korowód.

Ostatnio dodane
Lufkapark
Lubelska rozkręca Juwenalia w całej Polsce

Studenci wszystkich uczelni łączcie się w zabawie w Lufkaparku.

Juwenalia UR odbędą się w dniach 22-25 maja.
Juwenalia Uniwersytetu Rolniczego startują już 22 maja! Kraków

Juwenalia UR odbędą się w dniach 22-25 maja.

Kupony i kody rabatowe