logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Kraków

Jesteś tutaj:
 
Logo

Szybka Moneta

Branże: KredytyO firmie

Szybka Moneta – bezpieczeństwo i pieniądze

Jeśli nie chcesz korzystać ze stron pośredników, udostępniać swoich danych firmom, o których istnieniu nawet nie wiesz czy też obawiać się ukrytych kosztów dodatkowych to pamiętaj – nam możesz zaufać.

Polska firma

Vega sp. z o.o. będąca właścicielem strony http://szybka-moneta.pl to w pełni polska firma. Działa indywidualnie na terenie kraju w biurze mieszczącym się w Krakowie. Rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku i przez lata funkcjonowania firmy nastąpiło wiele znaczących zmian. Oferta zawsze była dopasowana do potrzeb rynku i naszych klientów. Zaplecze informatyczne jakim firma dysponuje również nie jest z poprzedniej epoki, a grono pracowników w miarę rozwoju grona klientów powiększało się sukcesywnie. Pomimo wielu zmian, wyzwań, czasem problemów Szybka Moneta była w stanie utrzymać swoją pozycję na rynku pożyczkowym jednocześnie zachowując przy tym swój niepowtarzalny, polski charakter.  

Bezpieczeństwo danych

Z definicji obecnej w słowniku języka polskiego wynika, że fakt to to, co zaszło lub zachodzi w rzeczywistości. Niepodważalnym faktem jest, że każde dane wprowadzone na stronie http://szybka-moneta.pl są w 100% bezpieczne. Firma nie udostępnia niczego co zostało powierzone przez klientów. Wszystko – od adresu e-mail po numer PESEL – jest wykorzystywane jedynie w celu weryfikacji wniosku pożyczkowego klienta. Żadne zewnętrzne firmy, nawet oferujące pieniądze w zamian za dostęp do bazy, nie mają szans na uzyskanie jakiejkolwiek informacji o kliencie. Rzeczywistość jest taka, że składając wniosek wiele osób nie ma pojęcia czy jego dane będą bezpieczne i nie zostaną wykorzystane przez niepożądane osoby. Na rynku działa wielu pośredników i wiele stron widmo, które nie oferują bezpośrednio pożyczek. Składając wniosek na takich stronach można natknąć się na masę zapisów „drobnym druczkiem”, które w najlepszym przypadku narażą nas na spam informacji marketingowych. Dlatego warto zaufać Szybkiej Monecie, tutaj nasze dane są bezpieczne i mamy gwarancję, że nie zostaną bezprawnie udostępnione.

Oddajesz tyle ile pożyczasz

Dodatkowe koszty – to, czego każdy z nas biorąc pożyczkę chciałby uniknąć. Na co dzień słyszy się o pseudo atrakcyjnych ofertach „0 prowizji!” lub „0 odsetek!”. Jednak w wielu przypadkach brak jednej rzeczy nie oznacza całkowitego braku kosztów. Zwykle dowiadujemy się o tym za co nie będziemy płacić, a to jakie koszty możemy ponieść jest sprytnie pomijane. Czasem jest to obowiązkowe ubezpieczenie, czasem opłata za udzielenie pożyczki, a nawet zdarzają się firmy w, których drobne opóźnienie w spłacie skutkuje doliczeniem wielkich odsetek. Szybka-Moneta oferuje pożyczkę dla nowych klientów do 2100 zł na 30 dni zupełnie za darmo. Zawsze oddajemy tyle ile pożyczyliśmy i nigdy nie natniemy się na ukryte koszty. To wygodne i proste rozwiązanie, które zadowala zarówno klienta jak i Szybką Monetę.

Jeśli więc nie chcesz stać w kolejkach do banków i czekać na mało atrakcyjne oferty pożyczek, lub naciąć się na firmy bezprawnie wykorzystujące Twoje dane – nie czekaj, zaufaj Szybkiej Monecie jak zrobiło to już dziesiątki tysięcy Polaków i ciesz się pieniędzmi!

Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama