logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Kraków

Jesteś tutaj:
 

Ośrodek Szkolenia Kierowców Albar
Opinie (9)

Średnia ocena 4.63/5
 
 
 
 
 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
 • Gorąco polecam ~!Ocena 5/5
   
   
   
   
   

  Polecam tą szkołę jazdy, bardzo dobre podejście do kursanta i zaangażowanie w jego postępy! Polecam Pana Bogdana bardzo miły i wyrozumiały :)

  Sylwia, 2016-02-10, 19:37:49
 • AlbarOcena 5/5
   
   
   
   
   

  Polecam szkołę jazdy Albar. Bardzo dobrze przygotowują do egzaminu, potrafią nauczyć jeździć w bezstresowej i przyjaznej atmosferze. Sądzę, że to dużo daje bo pośpiech jest złym doradcą. Ludzkie podejście do kursantów oraz duża cierpliwość nawet dla najbardziej opornych.

  Natalia, 2015-12-28, 11:29:30
 • Swietna szkolaOcena 5/5
   
   
   
   
   

  serdecznie polecam szkole Albar. Pan Bogdan Kuca jest profesjonalnym instruktorem, ktory swietnie przygotowal mnie do egzaminu - zdany za pierwszym razem. Lekcje przebiegaly w kompletnie bezstresowej atmosferze, naprawde polecam!

  Natalia, 2015-12-13, 18:15:17
 • POLECAMOcena 5/5
   
   
   
   
   

  Serdecznie polecam OSK Albar, super instruktorzy bezstresowa i przyjemna nauka, tanio i efektywnie. Same pozytywy:) Uczęszczałam na kurs weekendowy przebiegł on bardzo sprawnie, co najważniejsze i teoria i praktyka zdana za pierwszym razem! Osobiście polecam jazdy u Pana Bogdana Kucy :) Pozdrawiam!

  Ola, 2015-12-01, 17:00:54
 • EXTRAA Szkoła!Ocena 5/5
   
   
   
   
   

  Polecam OSK ALBAR. Świetna lokalizacja biura w samym centrum, bezstresowa i przyjemna nauka, tanio i efektywnie. Teoria i praktyka zdana z PIERWSZYM razem. Super wykładowcy nie przynudzający i potrafiący dobrze przekazać wiedzę oraz instruktorzy świetnie uczący panowania nad samochodem oraz przepisowej jazdy. Polecam w szczególności Pana Bogdana.

  Konrad, 2015-11-27, 00:20:09
 • OSK Albar godny polecenia.Ocena 5/5
   
   
   
   
   

  Ja osobiście polecam OSK Albar. Początkowo było problemy z umówieniem się na jazdy, ale po pójściu do biura i zmianie instruktora wszystko było jak w najlepszym porządku. Trafiłem na Pana Bogdana oraz jego zmiennika, Pana Konrada. Jeździłem z nimi w sumie ponad 20h. Atmosfera miła, bezstresowa, wychwytywali nawet najmniejsze błędy i je korygowali, zawsze służyli pomocą i dobrze doradzali. Dzięki temu udało mi się w dniu dzisiejszym zdać egzamin państwowy za pierwszym razem.

  Patryk, 2015-11-18, 13:50:28
 • Nie polecamOcena 2/5
   
   
   
   
   

  Szkoła szkoli w systemie masowym. Nie można się doprosić o terminy jazd, instruktorzy są wiecznie wkurzeni, bo mają za dużo osób. Cały kurs wydłuża się i trwa miesiącami. Wszystkie jazdy ucinane są o 10 min. Szkolenie teoretyczne bardzo słabe - polega na puszczaniu slajdów z komentarzem lektora, który czyta przepisy ustawy. Zero dialogu z kursantami, omawiania problemowych sytuacji. Nie można powiedzieć o tej szkole, żeby jakkolwiek miała indywidualne podejście do ucznia. Totalna masówka - nie polecam, nie sugerujcie się dobrymi opiniami na stronie, bo złe nie mają szansy się tam ukazać.

  nina, 2015-09-17, 21:24:51
 • SUPER!Ocena 5/5
   
   
   
   
   

  Polecam szkołę ALBAR! Byłam i naprawdę jeździliśmy wszędzie. Szybko skończyłam kurs i zdałam za pierwszym razem! Inni moi byli w różnych ośrodkach i nie za bardzo im się podobało. Szczerze polecam!

  Kasia, 2015-01-23, 19:07:52
 • Szkoła ALBAR

  Dobra Szkoła Jazdy ALBAR www.albar.krakow.pl Moje spotkanie z nauką jazdy wspominam pozytywnie . Super instruktor , bezstresowo i z humorem . Wiedza przekazana w sposób czytelny i rzetelny .Dobrych szkół w Krakowie jest wiele ta jest jedną z nich. Gorąco pozdrawiam Pana Bogdana mojego instruktora.

  Klaudia, 2010-08-30, 18:12:22


Kursy prawa jazdy - Kursy i szkolenia

Logo: L-Student
Kraków, ul. Kościuszki 54
woj. małopolskie

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama