logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Kraków

Jesteś tutaj:
 
Logo

Neonia - Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii
O firmie

Medycyna estetyczna daje dziś ogromne możliwości w zakresie upiększania i odmładzania twarzy i całego ciała. Aby jednak móc w pełni korzystać z szerokiej gamy zabiegów, konieczne jest oddanie się w ręce prawdziwych specjalistów. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że zabiegi zostaną wykonane w bezpieczny sposób, a ich efekty będą spektakularne. Miejscem, w którym priorytetem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości świadczonych usług jest krakowska klinika Neonia

 

Neonia to nowoczesne centrum laseroterapii i kosmetologii, gdzie kompleksową opiekę z zakresu branży beauty i anti – aging znajdzie każda osoba, która pragnie poprawić swój wygląd. W klimatycznym miejscu, w dyskretnej atmosferze można poddać się uznanym na całym świecie zabiegom medycyny estetycznej. A wszystko to z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, z zachowaniem sterylnych warunków zabiegu i przy udziale zespołu doświadczonych specjalistów. Efektywność i bezpieczeństwo zabiegów medycyny estetycznej zależy od kombinacji tych kluczowych czynników – a w Neonii uwzględniony jest każdy z nich.

 

Zabiegi medycyny estetycznej wymagają precyzji, a także ogromnej wiedzy – tylko wtedy specjalista zaplanować można indywidualny plan terapii upiększającej, uwzględniający stan zdrowia czy obecność ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Niestety – bardzo często te wymagające zabiegi wykonywane są przez przypadkowe osoby, nie mające odpowiednich kwalifikacji, a nawet – nie posiadające uprawnień do wykonywania określonych procedur. W klinice Neonia do dyspozycji klientów pozostaje doświadczony zespół specjalistów – kosmetologów oraz lekarza dermatologa. Gwarantuje to profesjonalne przeprowadzenie wszelkich zabiegów, a także kompleksową opiekę przed – i pozabiegową. Bardzo ważne jest przeprowadzanie konsultacji lekarskich poprzedzających każdy zabieg, podczas których specjalista ocenia stan zdrowia, a także szczegółowo ocenia oczekiwania klienta względem efektów końcowych zabiegu. Niekiedy konieczne jest zweryfikowanie wygórowanych oczekiwań, których realizacja mogłaby wpłynąć negatywnie na wygląd klienta – a zatem wizyta w gabinecie medycyny estetycznej przyniosłaby efekt odwrotny od zamierzonego. Na taką obiektywną ocenę wymagań klienta może pozwolić sobie jedynie specjalista najwyższej klasy – i właśnie tacy oferują swoje usługi w centrum medycyny estetycznej  Neonia. Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej o większej inwazyjności tak jak powiększanie ust, wolumetria twarzy, lipoliza iniekcyjna, usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, osocze bogatopłytkowe czy leczenie nadpotliwości  są wykonywane przez lekarza dermatologa eksperta medycyny estetycznej Dr Ewe Kopycińską.

 

Dla bezpieczeństwa przeprowadzanych w klinice Neonia zabiegów ogromny wpływ ma także zachowanie sterylnych warunków podczas wszelkich procedur. Ma to szczególne znaczenie w przypadku tych zabiegów, które przebiegają z przerwaniem powłok skórnych. Kolejnym czynnikiem mającym kluczowy wpływ na najwyższą jakość usług świadczonych w Neonii jest stosowanie wyłącznie sprzętu i preparatów najwyższej jakości. Aparatura używana do wykonania zabiegów jest bardzo nowoczesna, a jej stosowanie – bardzo bezpieczne, gdyż posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Także wykorzystywane do zabiegów wypełniacze czy koktajle odżywcze spełniają wysokie wymogi stawiane produktom medycznym. Jeśli wiedza i doświadczenie personelu wspierane jest najnowocześniejszymi osiągnięciami technologicznymi, wówczas osiągana zostaje najwyższa jakość usług, a każdy klient może liczyć na uzyskanie spektakularnych efektów bez jakichkolwiek działań niepożądanych.

 

Otwartość na wszelkie potrzeby klientów i chęć spełnienia nawet najbardziej wyszukanych wymagań przejawia się także w stale poszerzającej się ofercie świadczonych usług. Profesjonaliści z kliniki Neonia stale śledzą światowe trendy branży beauty, adaptując je na nasz rodzimy rynek. W ofercie kliniki znaleźć można zatem zarówno doskonale znane zabiegi, jak i najnowsze procedury służące odmładzaniu całego ciała. Osoby odwiedzające klinikę Neonia mogą liczyć m. in. na szeroką ofertę zabiegów laserowych, wykonywanych najnowocześniejszą platformą laserową – Alma Harmony XL Pro. Dzięki temu możliwe jest skuteczne usuwanie rozstępów   fotoodmładzanie, jednoczesne usuwanie przebarwień i rozszerzonych naczynek, nieinwazyjny termolifting, usuwanie niechcianych tatuaży i makijażu permanentnego, a także depilacja laserowa u osób z każdym fototypem skóry. Neonia oferuje także takie uwielbiane na całym świecie zabiegi jak osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting), wodorowe oczyszczanie twarzy, karboksyterapia, modelowanie twarzy kwasem hialuronowym, botoks, nici liftingujące, lipoliza iniekcyjna czy mezoterapia igłowa. Ponadto sportowcy, osoby po urazach oraz osoby pragnące wymodelować sylwetkę mogą skorzystać z najnowszej endermologii LPG Alliance  czy fali uderzeniowej. W klinice Neonia możliwe jest zatem odmłodzenie twarzy i redukcja wszelkich defektów skórnych, wyszczuplenie sylwetki, pozbycie się wszelkich kompleksów i odzyskanie pewności siebie. A wszystko z zastosowaniem bezbolesnych i jak najmniej inwazyjnych procedur, nie wymagających długotrwałej rekonwalescencji i gwarantujących długotrwałe efekty.

Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama