logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Kraków

Jesteś tutaj:
 
Logo

Hostel Faust

Branże: HosteleO firmie

Hostel Faust mieści się na ulicy Szewskiej około 150 metrów od płyty Rynku Głównego, w ścisłym centrum tętniącego nocnym życiem miasta. Jednocześnie, dzięki swojemu ulokowaniu w podwórzu oferuje on cisze, rzadko spotykaną w tej części miasta. Ulica Szewska, przy której znajduje się hostel, pełna jest kawiarni, sklepów i pubów, licznie odwiedzanych zarówno przez turystów jak i krakowska bohemę. Szczypty tajemniczości temu miejscu dodają zabytkowe kamienice, którymi zabudowana jest okolica - wszystkie pochodzą z XIV i XV wieku.
W piwnicach hostelu znajduję popularny i lubiany przez turystów i krakowian pub „Jazz Faust Cafe" w którym odbywają się koncerty jazzowe na żywo. Można tam skosztować wybornego piwa jak i innych trunków słuchając na żywo wszystkich odmian jazzu.
Wystrój apartamentów jest nowoczesny i elegancki. W każdym pokoju znajduje się telewizor i tuner satelitarny. Recepcja natomiast, czynna jest całą dobę.
W hostelu znajduje się 5 apartamentów w których może nocować jednorazowo 37 osób. Każdy apartament składa się z 2 pokoi (każdy można wynająć osobno). Posiadamy: 4 pokoje - 2 osobowe, 2 pokoje - 3 osobowe, 1 pokój - 5 osobowy, 4 pokoje 6 - osobowe.( w najbliższym czasie pokoje 5-cio i 6-cio osobowe zostaną przekształcone w dodatkowe pokoje trzyosobowe podnosząc standard naszego hostelu)
Hostel jak i okolica jest monitorowana systemem kamer rejestrującym i nagrywającym na bieżąco wszystkie niepożądane zdarzenia. Oprócz tego do dyspozycji gości jest profesjonalna ochrona.
Z racji że hostel mieści się w ścisłym centrum miasta zapewniamy naszym gościom bezpłatny transport bagażu z dowolnego parkingu w centrum Krakowa.
Nasz hotel zapewnia również gościom zaplecze gastronomiczne, dostosowując się do wyszukanych gustów jak i życzeń.


Serdecznie Zapraszamy


Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama