logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Kraków

Jesteś tutaj:
 
Logo

Hostel Atlantis

Branże: HosteleO firmie

Duży Hostel w centrum Krakowa. Świetna lokalizacja i najlepsze ceny.
 

Za wyjątkowo niską cenę oferujemy komfort, bezpieczeństwo, idealną lokalizację w centrum Krakowa i życzliwą pomoc młodego zespołu recepcyjnego.

 

Struktura pokoi powinna zadowolić każdego, zarówno turystów odwiedzających Kraków indywidualnie jak i większej grupie. Oferujemy pokoje 2-, 3-, 4-osobowe, jak również większe, 6-, 8- i 10-osobowe, w których można rezerwować pojedyncze łóżka.

 

Dużym atutem naszego obiektu jest położenie. Budynek zlokalizowany jest w samym centrum: pomiędzy Rynkiem, Wzgórzem Wawelskim i Kazimierzem, co sprawia iż jest wspaniałą bazą dla wszystkich którzy w trakcie pobytu w Krakowie łączyć chcą zwiedzanie miasta z nocną zabawą w barach i pubach na Kazimierzu czy w rejonie rynku Głównego - wszystko w odległości 5-10 minut pieszo. Z okien większości naszych pokoi rozpościera się piękny widok na rozległe ogrody kościelne.

 

U nas nie płaci się za rzeczy, które nie są niezbędne do spędzenia miłych chwil w Krakowie, a jednocześnie standard, który oferujemy prawdopodobnie spełni oczekiwania każdego turysty. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie utrzymać tak niską i konkurencyjną cenę.

 

Zapraszamy do odwiedzenia nas na stronie internetowej:
www.atlantishostel.pl


Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama