logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Kraków

Jesteś tutaj:
 
Logo

Euro - Hostel

Branże: HosteleO firmie

O NAS...

 

Serdecznie zapraszamy do naszego Hostelu, który położony jest w najbardziej reprezentacyjnej części Krakowa, w sąsiedztwie najwspanialszych zabytków w samym sercu Starego Miasta, w niewielkiej odległości od Rynku.

Hostel nasz mieści się na parterze bardzo uroczej kamieniczki, z okien której rozpościera się widok na przepiękny i niepowtarzalny

park - Krakowskie Planty .

 

WYJĄTKOWOŚĆ

Istotnym elementem, wyróżniającym nasz Hostel, jest specyficzny wystrój poszczególnych pomieszczeń. Każde z nich urządzone jest w

odrębnym, charakterystycznym stylu, a całość komponuje się bardzo oryginalnie i ciekawie. Ta wyjątkowa atmosfera jest podstawą udanego relaksu, po wyczerpującym - pełnym atrakcji - zwiedzaniu grodu Kraka.

Niepowtarzalność wystroju każdego z pomieszczeń sprawi, że każda wizyta w naszym Hostelu będzie wyjątkowa i w znakomity sposób pozwoli utrwalić wrażenia z pobytu w Krakowie - miasta, do którego chce się wracać.

 

DLA WSZYSTKICH...

Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa będzie czuł się u nas wspaniale.

 

Dla naszych gości przygotowaliśmy 3 pokoje, które mogą pomieścić odpowiednio 4, 6 i 8 osób - razem 18 miejsc noclegowych.

Całość uzupełniona dwiema łazienkami, wyposażonymi w pełen węzeł sanitarny oraz pralkę automatyczną, sprawia, że Hostel jest idealnym punktem noclegowym np. dla studentów.

 

Dla osób bardziej wymagających, wysoko ceniących swoją prywatność proponujemy pokój 2-osobowy z osobną łazienką.

 

MOBILNOŚĆ

Zdając sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach niezależność i mobilność są tak wysoko cenionymi cechami, zapewniamy naszym Gościom bezpłatny dostęp do Internetu. Problem z wysłaniem maila, brak dostępu do informacji czy kontaktu z najbliższymi? W naszym Hostelu nie ma o tym mowy.

 

GASTRONOMIA

Uzupełnieniem naszej oferty jest propozycja wyżywienia (pełnego lub tylko wybranych posiłków) w lokalu gastronomicznym znajdującym się w najbliższym sąsiedztwie (w tej samej kamienicy).

Oczywiście mając świadomość zróżnicowanych gustów i kulinarnych upodobań naszych Klientów oddajemy do ich dyspozycji aneks kuchenny wyposażony w lodówkę oraz czajnik elektryczny.

 

WSZĘDZIE BLISKO...

Korzystna lokalizacja (blisko dworca PKS i PKP) sprawi, że czas spędzony w naszym mieście, będą mogli poświecić Państwo rzeczywistemu celowi Waszej wizyty. Dźwiganie bagaży? My tego nie znamy...

 

Osobom podróżującym drogą powietrzną zapewniamy transport z lotniska do Hostelu.

Serdecznie zapraszamy i życzymy Państwu miłego pobytu!

Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama