zmień miasto

Zdobądź zawód, którego nie zabiorą Ci komputery!

Branża IT i wszystkie inne związane z pracą zdalną, biurową lub komputerową to zdecydowani liderzy na rynku pracy. Codziennie pojawia się kilka ofert dla informatyków, programistów, grafików, projekt menadżerów, liderów sprzedaży, specjalistów od SEO, mediów społecznościowych, PR-owców, marketingowców i księgowych. Ale jest też druga grupa pracowników, w której nie komputer czy internet się liczy, ale praca fizyczna człowieka, wiedza w głowie i fach w rękach.

Wybierz zawód, w którym liczy się wiedza i fach w rękach!

W dobie pełnej cyfryzacji, telefonów komórkowych, tabletów, laptopów, notebooków, aplikacji i całej gamy cyfrowych uproszczeń, wciąż potrzeba ludzi do konkretnych zawodów. Z tego powodu poniżej możecie zobaczyć część zawodów, w których pierwiastek ludzki pełni główna rolę. Jest to tylko mały fragment, ponieważ wbrew pozorom tego typu specjalizacji jest bardzo dużo. 

Po pierwsze: Selfie
Lubicie dobrze wyglądać, ale dobrze wiecie, że wygląd włosów to duża zasługa fryzjerów. Komputery na razie strzyc nie potrafią, nie mówiąc już o obsłudze prostownicy i zabiegach pielęgnacyjnych.

Po drugie: Foodie
Fast foody wychodzą z mody, a na scenę wkraczają modne restauracje, foodtrucki, lub warsztaty kulinarne, bo przecież nie ma nic lepszego od kolacji, którą sami przygotujecie dla znajomych. Aby osiągnąć odpowiedni efekt, ktoś Wam musi pokazać: co jeść, jak jeść i jak sobie to przyrządzić w domu. Dlatego właśnie świat potrzebuje kucharzy i cukierników, ponieważ komputer Was nie nakarmi, a policzy tylko kalorie.

Po trzecie: Slow life
Każdy w życiu potrzebuje odpoczynku od pracy i męczącej rzeczywistości. Dlatego właśnie myśli o relaksie, kąpieli w wannie i masażu towarzyszą ludziom w takich sytuacjach. Aby osiągnąć pełnię tych wszystkich przyjemności, potrzebny jest fach w ręku innej osoby.

Fach w rękach to w dzisiejszych czasach prawidziwe bogactwo, które jest poszukiwane bardzo mocno na rynku pracy. Jest na to duże zapotrzebowanie, więc dobrze pomyśleć o swojej przyszłości, gdzie pierwiatek ludzki może grać główną rolę. Dlatego właśnie warto wybrać bezpłatną szkołę policealną Gloker (https://gloker.edu.pl/reklamy/gloker-z-mysla-o-przyszlosci), w której można studiować nawet dwa kierunki zawodowe na raz.

Pytania dotyczące nauki zawodów w szkole policealnej Gloker można zadać na profilu Facebookowym (https://www.facebook.com/GlokerSzkola/). Obecni uczniowie i absolwenci z pewnością podzielą się z Wami wrażeniami.

ip/PW

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama