Wydarzenia w Szkole Policealnej Gloker - dni otwarte i aktywizacja seniorów

2019-09-13 09:31:50 | Kraków

Szkoła Gloker w Krakowie uruchomiła program aktywizacji osób starszych, w którym proponuje wszystkim seniorom rozmaite zajęcia i warsztaty. Zgodnie z upodobaniami można wybrać się na zajęcia z florystyki, masażu, kosmetyki czy terapii zajęciowej. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.

Starszy człowiek uczy się technologii od córki

Będziemy na Targach Seniora w Krakowie

Wszystkich zainteresowanych ofertą Szkoły Policealnej Gloker zapraszamy do uczestnictwa w Targach Seniora, które odbędą się w dniu 29 września w EXPO Kraków - będzie okazja, aby poznać przedstawicieli szkoły osobiście i dowiedzieć się czegoś więcej na temat przygotowanego przez nich programu aktywizacji seniorów. Więcej informacji na temat targów można zdobyć tutaj: https://www.targiseniora.krakow.pl/pl/.

Co jeszcze na targach?

Szkoła z przyjemnością zapozna wszystkich zainteresowanych z programem Gloker Trzeciego Wieku, w ramach którego organizowane są dla seniorów bezpłatne zajęcia i warsztaty. Będzie to również świetna okazja, aby nauczyć się czegoś nowego na warsztatach "Telefon i komputer dla każdego". Uczestnicy będą mogli nauczyć się obsługi nowoczesnych telefonów, korzystania z Internetu np. z portalu Facebook, wyszukiwarki Google, e-maila, a także robienia i wysyłania zdjęć zrobionych telefonem.

Nie wiesz jak to zrobić? Nic straconego - zapraszamy! Wszystko świetnie zostanie Ci wyjaśnione!

Dni otwarte w szkole Gloker

Oprócz tego, szkoła organizuje też różnego rodzaju dni otwarte, na których również odbywa się wiele ciekawych atrakcji. Ostatnim takim wydarzeniem był Dzień Otwarty dla Zdrowia i Urody w szkole Gloker.

Wydarzenie odbyło się 24 sierpnia w szkole policealnej Gloker przy ulicy Basztowej 4 w Krakowie. Wszystko zaczęło się o godzinie 10:00. Odbyły się wtedy zajęcia i porady z zakresu masażu, konsultacje kosmetyczne, degustacja zdrowych i kolorowych soków, porady dietetyczne oraz warsztaty z florystyki (pokazano na nich, jak w mieszkaniu stworzyć bajeczny ogród). Odbyły się także dwa konkursy, w których do wygrania był profesjonalny makijaż lub kurs pierwszej pomocy z certyfikatem! Więcej na temat dnia otwartego oraz konkursów przeczytasz tutaj: http://gloker.blogspot.com/2019/07/czesto-pytacie-nas-o-dni-otwarte.html

Podsumowując:

29 września Targi Seniora w Expo Kraków

Zapraszamy!

Masz pytania? Skontaktuj się!

Szkoła Gloker chętnie udzieli szczegółowych informacji pod numerami telefonów 12 632 62 03 lub 509 986 445, drogą e-mailową gloker.krakow@gmail.com lub osobiście pod adresem: ul. Basztowa 4/1, 31-134 Kraków

ip

fot. pl.pinterest.com

Słowa kluczowe: 2019, inicjatywy, program, Dzień seniora, Warsztaty, Informacje

Wiadomości z uczelni

Lingwistyka dla biznesu - dzień otwarty online kierunku w Wyższej Szkole Europejskiej

Krakowska WSE zaprasza na wydarzenie internetowe, które pozwoli Wam poznać studia oraz Uczelnię!

Spotkanie informacyjne dla kandydatów na studia w Akademii Leona Koźmińskiego [28 lipca 2020]

Poznajcie ofertę edukacyjną ALK! Spotkanie odbędzie się w j. polskim oraz angielskim.

Dzień otwarty i program warsztatów w Krakowskich Szkołach Artystycznych! Kraków

Poznaj szkoły i poznaj smak edukacji artystycznej na warsztatach!

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa w Akademii Leona Koźmińskiego - informacje o kierunku

Będziesz właścicielem firmy w przyszłości? Przygotowujesz się do prowadzenia firmy rodzinnej? Myślisz o założeniu własnego biznesu? To studia dla Ciebie!

MATURA 2020 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane