zmień miasto

Studia w języku obcym w WSE

Dzisiaj język angielski stał się już językiem międzynarodowym i bez jego znajomości trudno funkcjonować na rynku pracy. Coraz większą popularność wśród studentów i maturzystów zyskują więc studia w tym języku.

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie śledzi wymagania rynku pracy i oferuje kilka kierunków w języku angielskim. To wielka szansa na zdobycie przewagi konkurencyjnej, a także możliwość rozpoczęcia międzynarodowej kariery. Programy studiów kładą nacisk nie tylko na intensywną naukę języka angielskiego, w tym Business English, ale także  rozwijają poszukiwane na rynku umiejętności i kompetencje.

Jednym z kierunków oferowanych przez WSE jest Management. Zarządzanie wyróżnia duża wszechstronność kompetencji, a co za tym idzie elastyczność zatrudnienia. Kierunek ten to przede wszystkim 2 atrakcyjne specjalności poszukiwane na rynku pracy, 11 specjalistycznych kursów w ramach każdej z nich oraz 78% zajęć opartych na grach symulacyjnych i pracy w grupie. Specjalność  Online business and marketing ma na celu przygotowanie specjalistów zarówno do założenia własnej firmy, jak i podjęcia pracy w organizacjach specjalizujących się w projektowaniu innowacyjnych przedsięwzięć. Z kolei specjalność – Foreign Trade Management to nowa propozycja na tym kierunku. Studenci poznają zasady analizy rynków zagranicznych i oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa.

Do pracy w branży multimediów przygotowuje kierunek Graphic design and multimedia. Program kierunku zakłada specjalistyczne kursy, które gwarantują poznanie niezbędnych narzędzi w pracy grafika, a także rozwój potrzebnych umiejętności, np. tworzenie infografik, projektowanie stron www czy przygotowywanie plików do druku. Dzięki studiom w języku angielskim będziesz mógł pracować i szlifować warsztat w międzynarodowych firmach i agencjach lub jako freelancer.

Na studiach II stopnia można wybrać kierunek International Business. Studia w praktyczny sposób przygotowują do pracy w świecie międzynarodowego biznesu, a zajęcia prowadzą specjaliści, na co dzień pracujący w międzynarodowych firmach, instytucjach i administracji. W ramach kierunku w języku angielskim proponowane są specjalności: International Trade oraz International Finance Management.

Studia w języku angielskim to szansa zdobycia nie tylko konkretnych, zawodowych umiejętności, ale także możliwość doskonalenia znajomości obcego języka. Biorąc pod uwagę rosnącą liczbę międzynarodowych firm outsourcingowych w Polsce takie kompetencje wydają się być niezwykle cenne.

ip

Fot. Justyna Kamińska

Ciekawe artykuły
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama