Rekrutacja na studia w WSE trwa

2015-07-01 09:15:02 | Kraków

Do 31 lipca 2015 r. trwa w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie (WSE) rekrutacja na nowy rok akademicki na studia I i II stopnia.

Nowościami w tegorocznej ofercie na studiach licencjackich są kierunki: Skandynawistyka: studia filologiczno–biznesowe i Psychologia. W ramach pierwszego kierunku przewidziane są dwie specjalności: szwedzka i norweska.

Studenci skandynawistyki będą intensywnie uczyć się języków obcych – oprócz wybranego języka skandynawskiego także angielskiego ze szczególnym naciskiem na język biznesowy. Ponadto, zdobędą szeroką wiedzę na temat krajów skandynawskiego obszaru kulturowego, poznają skandynawską kulturę popularną niezbędną do dobrego funkcjonowania w firmie.

Z kolei studenci kierunku Psychologia mają do wyboru dwie specjalności: Psychologia menedżerska oraz Zdrowie i rozwój. Zajęcia w ramach kierunku prowadzić będą w przeważającej większości psychologowie-praktycy, którzy chętnie podzielą się ze studentami zarówno swoją bogatą wiedzą, jak i praktycznymi doświadczeniami. Ponadto, specyfiką studiów jest także praktyczne i narzędziowe podejście do kształcenia – studenci otrzymają praktyczne, zawodowe  umiejętności, które będą mogli wykorzystać w przyszłej pracy zawodowej. Ważnym aspektem jest fakt, że kierunek będzie prowadzony w formule 3-letnich studiów licencjackich.

Oprócz nowości, w ofercie edukacyjnej są także kierunki cieszące się popularnością wśród kandydatów na studia, takie jak Filologia angielska (specjalizacja lingwistyka stosowana, studia I i II stopnia), Grafika reklamowa i multimedia (studia I stopnia), Biznes międzynarodowy (studia II stopnia) oraz Zarządzanie (studia I stopnia). Każdy z kierunków wyróżnia się praktycznym podejściem do nauczania, wykorzystywaniem aktywnych metod nauczania (case studies, warsztaty, gry symulacyjne i strategiczne) oraz innowacyjnymi specjalności, pozwalającymi zdobyć wiedzę i umiejętności w różnych aspektach danej branży.

Szczegółowe zasady rekrutacji oraz opisy kierunków i specjalności dostępne są  na stronie: www.wse.krakow.pl

ip

Fot. J. Kamińska

Słowa kluczowe: wse rekrutacja wyższa szkoła europejska kraków kierunki wolne miejsca limit próg przyjęć

Proces rekrutacji na Uczelniach Wyższych

Rekrutacja uzupełniająca na AGH Kraków

Decyzją JM Rektora AGH została uruchomiona rekrutacja uzupełniająca na studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia.

II tura rekrutacji w WSE Kraków

Na jakich kierunkach są wolne miejsca?

Rekrutacja 2014/2015 na studia na UJ wystartowała Kraków

Zgodnie z harmonogramem naboru, rozpoczęła się rejestracja w roku akademickim 2014/2015.

Ruszyła rekrutacja na studia licencjackie na UJ Kraków

Na Uniwersytecie Jagiellońskim dla tegorocznych maturzystów przygotowano 11 tys. 900 miejsc na 148 kierunkach.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Instytut Malarstwa i Edukacji Artystycznej zaprasza na studia II stopnia

Zobacz, na czym polegają studia II stopnia w Instytucie Malarstwa i Edukacji Artystycznej.

Biologia - co powinieneś wiedzieć o tym kierunku studiów?

Zobacz, czy warto studiować biologię.

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane