Rekrutacja na studia w WSE trwa

2015-07-01 09:15:02 | Kraków

Do 31 lipca 2015 r. trwa w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie (WSE) rekrutacja na nowy rok akademicki na studia I i II stopnia.

Nowościami w tegorocznej ofercie na studiach licencjackich są kierunki: Skandynawistyka: studia filologiczno–biznesowe i Psychologia. W ramach pierwszego kierunku przewidziane są dwie specjalności: szwedzka i norweska.

Studenci skandynawistyki będą intensywnie uczyć się języków obcych – oprócz wybranego języka skandynawskiego także angielskiego ze szczególnym naciskiem na język biznesowy. Ponadto, zdobędą szeroką wiedzę na temat krajów skandynawskiego obszaru kulturowego, poznają skandynawską kulturę popularną niezbędną do dobrego funkcjonowania w firmie.

Z kolei studenci kierunku Psychologia mają do wyboru dwie specjalności: Psychologia menedżerska oraz Zdrowie i rozwój. Zajęcia w ramach kierunku prowadzić będą w przeważającej większości psychologowie-praktycy, którzy chętnie podzielą się ze studentami zarówno swoją bogatą wiedzą, jak i praktycznymi doświadczeniami. Ponadto, specyfiką studiów jest także praktyczne i narzędziowe podejście do kształcenia – studenci otrzymają praktyczne, zawodowe  umiejętności, które będą mogli wykorzystać w przyszłej pracy zawodowej. Ważnym aspektem jest fakt, że kierunek będzie prowadzony w formule 3-letnich studiów licencjackich.

Oprócz nowości, w ofercie edukacyjnej są także kierunki cieszące się popularnością wśród kandydatów na studia, takie jak Filologia angielska (specjalizacja lingwistyka stosowana, studia I i II stopnia), Grafika reklamowa i multimedia (studia I stopnia), Biznes międzynarodowy (studia II stopnia) oraz Zarządzanie (studia I stopnia). Każdy z kierunków wyróżnia się praktycznym podejściem do nauczania, wykorzystywaniem aktywnych metod nauczania (case studies, warsztaty, gry symulacyjne i strategiczne) oraz innowacyjnymi specjalności, pozwalającymi zdobyć wiedzę i umiejętności w różnych aspektach danej branży.

Szczegółowe zasady rekrutacji oraz opisy kierunków i specjalności dostępne są  na stronie: www.wse.krakow.pl

ip

Fot. J. Kamińska

Słowa kluczowe: wse rekrutacja wyższa szkoła europejska kraków kierunki wolne miejsca limit próg przyjęć

Proces rekrutacji na Uczelniach Wyższych

Najwięcej chętnych na prawo, ekonomię i psychologię

Polskie uczelnie podsumowały pierwszą turę rekrutacji.

II tura rekrutacji w WSE Kraków

Na jakich kierunkach są wolne miejsca?

Rekrutacja uzupełniająca na AGH Kraków

Decyzją JM Rektora AGH została uruchomiona rekrutacja uzupełniająca na studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia.

Wciąż trwa rekrutacja na studia w UJ Kraków

Choć główna tura rekrutacji na studia już za nami, Uniwersytet Jagielloński jeszcze nie zamyka swoich drzwi!

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Matura 2021 - zmiany zasad omówione na konferencji Ministra Edukacji i Nauki [listopad 2020]

Dowiedz się, co już wiemy o egzaminie dojrzałości na koniec roku szkolnego 2020/2021.

Nowa decyzja MEN: zdalne nauczanie przedłużone do 24 grudnia 2020 r.

Poznaj najnowsze propozycje Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Próbna matura Nowa Era 2021 - matematyka i historia

Drugi dzień próbnych egzaminów Nowej Ery został zaplanowany na 8 stycznia 2021 roku.

MATURA 2020 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Limity przyjęć na studia w AGH - agh akademia górniczo-hutniacza limit przyjęć ile osób na jedno miejsce na kierunek rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych studiami pierwszego i drugiego stopnia na AGH przypominamy o konieczności rejestracji.