zmień miasto

Odkrywaj. Zmieniaj. Twórz., w Wyższej Szkole Europejskiej!

Do końca lipca trwa rekrutacja na studia I i II stopnia 2016/2017 w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.  Zapoznaj się ze szczegółami oferty edukacyjnej!

Odkrywaj możliwości rozwoju

Wyższa Szkoła Europejska oferuje swoim studentom różne możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, bo wierzymy, że każdy student ma potencjał, który należy odkryć i go pielęgnować. Dlatego też kierunki studiów dostosowujemy do wymagań rynku pracy, a programy nauczania konsultujemy z ekspertami, by sprostać oczekiwaniom pracodawców. Zajęcia dydaktyczne dostarczają oczywiście niezbędnej wiedzy teoretycznej, ale stawiamy na aktywizację studentów za pomocą interaktywnych metod nauczania (symulacje, case studies i gry strategiczne). Dodatkowo, współpraca ze środowiskiem biznesowym daje młodym szansę na dobry start. Swoją pomoc oferuje również Biuro Karier, które gromadzi i udostępnia studentom oferty praktyk i staży. Natomiast osoby pragnące otworzyć własny biznes z pewnością zainteresuje współpraca w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, które także zlokalizowane są w budynku Uczelni.  

Zmieniaj i twórz zawodową przyszłość
Tworzeniu zawodowej przyszłości z pewnością sprzyjają wyjazdy zagraniczne. Studenci WSE mają m.in. możliwość wyjechać na stypendium w ramach popularnego programu Erasmus +. Kontakt z językiem za granicą i rozmowa z obcokrajowcami pozwalają zetknąć się z akcentem i rzeczywistym użyciem języka w kulturze i środowisku oraz – co bardzo cenne - zdobyć bogate doświadczenie międzynarodowe. To niebywała szansa na poznanie nowych miejsc, ludzi i doszkolenie obcego języka. Jeśli natomiast ktoś interesuje się egzotycznymi cywilizacjami to Koło Naukowe Instytutu Badań nad Cywilizacjami WSE jest idealnym miejscem! Dialog między narodami i międzykulturowa komunikacja to esencja działalności koła. By realizować swoje pasje i spożytkować energię można też działać w innych kołach naukowych, jak np. Koło PR. Taka aktywność procentuje zdobywaniem doświadczeń, ale przede wszystkim poznawaniem nowych ludzi. Bogata sieć kontaktów przydaje się nie tylko podczas nieformalnych spotkań, ale także tych oficjalnych, związanych z pracą zawodową.
Nowości w ofercie edukacyjnej

W tegorocznej ofercie WSE oprócz kierunków cieszących się już popularnością takich jak Skandynawistyka: studia filologiczno – biznesowe (studia I stopnia), Psychologia (studia I stopnia), Grafika reklamowa i multimedia (studia I stopnia) i Filologia angielska (studia II stopnia) pojawiły się dwie nowości: Lingwistyka dla biznesu na studiach I stopnia oraz Psychologia w biznesie proponowana w ramach studiów II stopnia.

Lingwistyka dla biznesu to kierunek, który gwarantuje intensywną naukę dwóch języków obcych, a wprowadzenie elementów biznesowych przygotuje studentów do pracy w różnych międzynarodowych firmach i korporacjach, gdzie cenione są zarówno umiejętności językowe, jak i umiejętności związane z komunikacją marketingową, zarządzaniem projektami, czy komunikacją międzykulturową. Z kolei Psychologia w biznesie nastawiona jest na praktyczne stosowanie wiedzy psychologicznej w obecnych realiach rynkowych i zapewnia solidne podstawy wiedzy psychologicznej zawarte w podstawowym i kierunkowym module kształcenia. W ramach kierunku proponowane są dwie specjalności: Psychologia marketingu i zachowań konsumentów oraz Psychologia HR i rozwoju w organizacji.

Chcesz wiedzieć więcej, sprawdź na www.wse.krakow.pl

Rekrutacja trwa! Zobacz materiał promocyjny:

 

 

ip

Ciekawe artykuły
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama