Jak radzić sobie z przedmaturalnym stresem? Warsztaty dla maturzystów w WSE

2016-02-09 11:36:13 | Kraków

Już 12 lutego b.r. Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie zaprasza na wykład i dwa warsztaty dla maturzystów. Będzie szybko, dynamicznie, intensywnie, inspirująco i efektywnie. W trakcie zaplanowanych zajęć maturzyści dowiedzą się jak efektownie się uczyć i motywować oraz jak zarządzać swoim czasem, aby przygotować się do egzaminu maturalnego i osiągnąć jak najlepszy wynik.

Zobacz plakat wydarzenia!

ip/JM

Słowa kluczowe: warsztaty radzenia sobie ze stresem dla maturzystów, szkoła tischnera, kraków

Kursy przygotowawcze do matury

Profesjonalny Kurs Maturalny z Matematyki za Darmo

Na początku września portal MatmaNa6.pl rozpoczął czwartą edycję kursu maturalnego z matematyki. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i tym razem jest on całkowicie bezpłatny.

Przygotuj się do matury z matematyki

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom maturzystów i organizuje kurs powtórkowy z matematyki.

Czy warto kupić repetytorium maturalne?

Repetytoria znane są w szkolnictwie od lat, a ich popularność nie słabnie, szczególne jeśli chodzi o repetytoria maturalne.

Ostatni dzwonek przed maturą z fizyki i astronomii Kraków

Celem warsztatów jest umożliwienie maturzystom powtórzenia większości materiału, rozstrzygnięcia najbardziej problematycznych dla nich kwestii oraz pomoc przy rozwiązywaniu zadań.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Próbna matura 2021 - harmonogram

Dowiedz się, w jakich dniach odbywać się będą egzaminy w konkretnych przedmiotów!

Warsztaty SmartUP Academy 2021 - informacje o zapisach i harmonogram zajęć

Fundacja Adamed i Politechnika Warszawska zapraszają do udziału uczniów szkół ponadpodstawowych.

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
III edycja Konkursu Matematycznego w PŁ - nauka edukacja konkurs matemtyka informatyka Politechnika Łódzka Łódź matura konkurs nagrody

Konkurs im. prof. Włodzimierza Krysickiego „W Świecie Matematyki” skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, miłośników matematyki.