Wiadomości - Artykuły

Dzień dobry ICE Kraków - atrakcyjny dzień dla całej rodziny

2017-04-12 09:34:02 | Kraków

"Epoka lodowcowa", koncert "Dzieci dzieciom", pokazy służb i interesujące warsztatów - to tylko niektóre atrakcje przygotowane na kolejną - drugą w tym roku - odsłonę akcji Dzień dobry ICE Kraków. Zapraszamy w sobotę 29 kwietnia. Tradycyjnie wydarzenie jest bezpłatne.- Każde edycja Dzień Dobry ICE Kraków to ukłon w stronę krakowskich rodzin. Dajemy pretekst do wspólnego wyjścia i spędzania czasu razem - mówi Magdalena Łukasik, Zastępca Dyrektora Krakowskiego Biura Festiwalowego, operatora Centrum Kongresowego ICE Kraków. - Najbliższa odsłona cyklu wzbogacona zostanie o koncert "Dzieci Dzieciom" w wykonaniu uczniów ze Szkoły Muzycznej I-ego stopnia w Mikluszowicach. To wyjątkowa szansa, żeby  dziś usłyszeć przyszłych wirtuozów. ICE Kraków jest otwarte na młodych, na dzieci nie tylko z Krakowa, ale też z okolicznych miejscowości. Jestem przekonana, że występ w Sali Audytoryjnej, na dużej scenie, zmotywuje młodych muzyków do dalszego rozwoju. Oczywiście - przygotowaliśmy też kilka różnych tematycznie warsztatów, głodni wrażeń docenią pokazy służb, a wszyscy razem obejrzymy kinowy hit "Epoka Lodowcowa" - zachęca.

Co czeka gości ICE Kraków 29 kwietnia? Najmłodsi spędzą czas na warsztatach przygotowanych wspólnie z klubokawiarnią LikeKonik. Ci nieco więksi znajdą coś dla siebie na tych przygotowanych przez partnerów wydarzenia:  firmy Kinnaprs, Masters Catering i Łysa Góra. Tradycyjnie już pokazy działalności przygotowały służby: Straż Pożarna, Policja i Służby Ratownicze. Na specjalną uwagę zasługuje koncert "Dzieci Dzieciom", który wykonają uczniowie ze Szkoły Muzycznej I-ego stopnia im. Juliusza Łuciuka w Mikluszowicach. Szczegóły programu poznamy już niedługo!

Wydarzenie będzie także okazją do zwiedzenia budynku ICE Kraków. Wszystkich chętnych, po obiekcie oprowadzą pracownicy Sieci Informacji Miejskiej InfoKraków.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Do udziału wystarczy rejestracja na wydarzenie w serwisie Evenea.pl. Rozpoczęcie rejestracji: 18 kwietnia.

ip

Słowa kluczowe: Dzień dobry ICE Kraków, ice kraków, atrakcje kraków, wydarzenia kraków, epoka lodowcowa
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Warto przeczytać
Zorza polarna na Podlasiu (WIDEO)
Zorza polarna na Podlasiu (WIDEO) 2013-03-18 14:23:47

Niezwykle rzadkie zjawisko astronomiczne mogli wczoraj zaobserwować mieszkańcy Białegostoku i okolic.

W Tatrach znaleziono lisa polarnego!
W Tatrach znaleziono lisa polarnego! 2016-11-15 14:34:59

Skąd w Tatrach wzięło się zwierzę nie występujące w Polsce?

Zobacz także
Tatry
Uwaga na lawiny w Tatrach! 2017-04-20 15:45:57

Zagrożenie lawinowe w górach po intensywnych opadach śniegu

Donald Tusk
Donald Tusk po przesłuchaniu 2017-04-20 13:50:06

Przewodniczący Rady Europejskiej zeznawał jako świadek w sprawie śledztwa o współpracę polskiego rządu z rosyjskimi służbami specjalnymi

Ile kosztują studia w Wielkiej Brytanii? 2017-04-20 09:07:54

Na szczęście, studiowanie w Anglii jest bardziej dostępne, niż może się wydawać!

Ostatnio czytane
Zorza polarna na Podlasiu (WIDEO)
Zorza polarna na Podlasiu (WIDEO) 2013-03-18 14:23:47

Niezwykle rzadkie zjawisko astronomiczne mogli wczoraj zaobserwować mieszkańcy Białegostoku i okolic.

W Tatrach znaleziono lisa polarnego!
W Tatrach znaleziono lisa polarnego! 2016-11-15 14:34:59

Skąd w Tatrach wzięło się zwierzę nie występujące w Polsce?

Popularne
Dawaj mnie te Trzy Cytryny, czyli wigilia w Radomiu
Dawaj mnie te Trzy Cytryny, czyli wigilia w Radomiu 2012-12-19 15:03:39

Tegoroczna Wigilia na radomskim deptaku to doskonały przykład polskiego buractwa oraz cebulactwa. Kto jeszcze nie widział tego filmu?

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci 2012-02-10 10:25:07

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.