Wiadomości - Artykuły

Dzień dobry ICE Kraków - atrakcyjny dzień dla całej rodziny

2017-04-12 09:34:02 | Kraków

"Epoka lodowcowa", koncert "Dzieci dzieciom", pokazy służb i interesujące warsztatów - to tylko niektóre atrakcje przygotowane na kolejną - drugą w tym roku - odsłonę akcji Dzień dobry ICE Kraków. Zapraszamy w sobotę 29 kwietnia. Tradycyjnie wydarzenie jest bezpłatne.- Każde edycja Dzień Dobry ICE Kraków to ukłon w stronę krakowskich rodzin. Dajemy pretekst do wspólnego wyjścia i spędzania czasu razem - mówi Magdalena Łukasik, Zastępca Dyrektora Krakowskiego Biura Festiwalowego, operatora Centrum Kongresowego ICE Kraków. - Najbliższa odsłona cyklu wzbogacona zostanie o koncert "Dzieci Dzieciom" w wykonaniu uczniów ze Szkoły Muzycznej I-ego stopnia w Mikluszowicach. To wyjątkowa szansa, żeby  dziś usłyszeć przyszłych wirtuozów. ICE Kraków jest otwarte na młodych, na dzieci nie tylko z Krakowa, ale też z okolicznych miejscowości. Jestem przekonana, że występ w Sali Audytoryjnej, na dużej scenie, zmotywuje młodych muzyków do dalszego rozwoju. Oczywiście - przygotowaliśmy też kilka różnych tematycznie warsztatów, głodni wrażeń docenią pokazy służb, a wszyscy razem obejrzymy kinowy hit "Epoka Lodowcowa" - zachęca.

Co czeka gości ICE Kraków 29 kwietnia? Najmłodsi spędzą czas na warsztatach przygotowanych wspólnie z klubokawiarnią LikeKonik. Ci nieco więksi znajdą coś dla siebie na tych przygotowanych przez partnerów wydarzenia:  firmy Kinnaprs, Masters Catering i Łysa Góra. Tradycyjnie już pokazy działalności przygotowały służby: Straż Pożarna, Policja i Służby Ratownicze. Na specjalną uwagę zasługuje koncert "Dzieci Dzieciom", który wykonają uczniowie ze Szkoły Muzycznej I-ego stopnia im. Juliusza Łuciuka w Mikluszowicach. Szczegóły programu poznamy już niedługo!

Wydarzenie będzie także okazją do zwiedzenia budynku ICE Kraków. Wszystkich chętnych, po obiekcie oprowadzą pracownicy Sieci Informacji Miejskiej InfoKraków.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Do udziału wystarczy rejestracja na wydarzenie w serwisie Evenea.pl. Rozpoczęcie rejestracji: 18 kwietnia.

ip

Słowa kluczowe: Dzień dobry ICE Kraków, ice kraków, atrakcje kraków, wydarzenia kraków, epoka lodowcowa
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
babcia i dziadek
7 pomysłów na prezenty dla babci i dziadka

Sprawdź, co kupić z okazji ich święta!

Silne wiatry spowodowaÅ‚y wiele szkÃłd w paÅ„stwach europejskich.
Orkan Fryderyka szalał nad Europą

Silne wiatry spowodowały wiele szkód w państwach europejskich.

policjant
Więcej policjantów w terenie. To nadal atrakcyjny zawód

Funkcjonariuszy będzie więcej i będą bliżej obywateli.

Polecamy
W Tatrach znaleziono lisa polarnego!
W Tatrach znaleziono lisa polarnego!

Skąd w Tatrach wzięło się zwierzę nie występujące w Polsce?

Podziemny Rynek – odliczanie rozpoczęte!
Podziemny Rynek – odliczanie rozpoczęte! Kraków

24 września krakowski Rynek odsłoni przed zwiedzającymi tajemnice skrywane pod ziemią.

Ostatnio dodane
babcia i dziadek
7 pomysłów na prezenty dla babci i dziadka

Sprawdź, co kupić z okazji ich święta!

Silne wiatry spowodowaÅ‚y wiele szkÃłd w paÅ„stwach europejskich.
Orkan Fryderyka szalał nad Europą

Silne wiatry spowodowały wiele szkód w państwach europejskich.

BazarKredytowy.pl