Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Co może wyniknąć ze spotkania po latach dwóch braci, z których jednemu wiedzie się świetnie, a drugiemu – delikatnie mówiąc, kiepsko? Pozornie wydaje się to oczywiste. Ale u amerykańskiego mistrza dramatu psychologicznego nic nie jest oczywiste, a jego sztuka mnoży niedopowiedzenia i zagadki, raz po raz przynosząc zaskakujące perypetie i trzymając w napięciu do samego końca. W rolach głównych – rewelacyjny duet: Grzegorz Mielczarek i Marcin Sianko, którym partneruje młoda, lecz już ciesząca się uznaniem aktorka Karolina Kamińska. Spektakl wyreżyserował twórca obwołany jednym z najciekawszych odkryć młodego teatru ostatnich lat.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na W mrocznym mrocznym domu.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl W mrocznym mrocznym domu (Teatr im. J. Słowackiego, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu W mrocznym mrocznym domu (Teatr im. J. Słowackiego, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu W mrocznym mrocznym domu (Teatr im. J. Słowackiego, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem W mrocznym mrocznym domu (Teatr im. J. Słowackiego, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu W mrocznym mrocznym domu (Teatr im. J. Słowackiego, Kraków).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
"Biała siła, czarna pamięć" - spektakl o rasizmie kontrowersyjny już przed premierą
"Biała siła, czarna pamięć" - spektakl o rasizmie kontrowersyjny już przed premierą

Radni Białegostoku chcą zablokować premierę spektaklu, który bazuje na książce Marcina Kąckiego "Białystok. Biała siła, czarna pamięć".

Festiwal Akcja-Acción
Festiwal Akcja-Acción Kraków

Druga edycja festiwalu, na który zapraszani są najwybitniejsi artyści z krajów hiszpańskojęzycznych i z Polski, zajmujący się sztuką performance.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja