Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Koprodukcja z Teatrem Wybrzeże z Gdańska.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Seks dla opornych.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Seks dla opornych (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Seks dla opornych (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Seks dla opornych (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Seks dla opornych (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Seks dla opornych (Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
"Wesele Figara" w Operze Bałtyckiej
"Wesele Figara" w Operze Bałtyckiej

Już 14 lutego w Operze Bałtyckiej odbędzie się premiera "Wesela Figara"- jednej z trzech najważniejszych oper Mozarta interpretowanych na różne sposoby i realizowanych w całej gamie stylów, mód i tendencji.

Kwietniowe spektakle "Procesu" wg. Kafki
Kwietniowe spektakle "Procesu" wg. Kafki Kraków

System. Człowiek tworzący system. Człowiek w system wtłoczony. Czy możemy wysnuć gdzie i kiedy system powstał? Kto jest jego twórcą?

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja