Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami znajdowało się szczęśliwe królestwo, w którym mieszkały dwie siostry Księżniczki. Pierwsza z nich odkryła w sobie tajemne, niebezpieczne i mroźne moce, które na co dzień niestety bardzo utrudniały jej życie. Nie potrafiła nad nimi zapanować, zdecydowała się zatem opuścić swój rodzinny dom i zamieszkać w lodowym pałacu, daleko od swoich najbliższych. Nie mogąc pogodzić się ze stratą ukochanej przyjaciółki, druga z sióstr postanawia odnaleźć ją za wszelką cenę. Jeszcze nie wie, że jej poszukiwania przemienią się w długą, wyczerpującą wędrówkę, podczas której pozna, co to radość i cierpienie, nadzieja i tęsknota. W przygodach wesprą ją nowo poznani, życzliwi przyjaciele: Bałwanek, Renifer i przystojny Jakub – właściciel niesfornego zwierzaka. Dzięki ich pomocy odnajdzie zaginioną siostrę - czy zdoła jednak stopić lód jej zmrożonego złym czarem serca?

 „Opowieści z Lodowej Krainy” to autorska inscenizacja oparta na motywach jednego z najpopularniejszych animowanych filmów ostatniego okresu - „Krainy Lodu” i oryginalnej adaptacji baśni Hansa Christiana Andersena „Królowa Śniegu".

Ta muzyczna opowieść z pięknymi piosenkami skomponowanymi specjalnie z myślą o najmłodszych widzach, wprowadzi dzieci w baśniowy świat księżniczek, rozbójników i zwierząt przemawiających ludzkim głosem. To wzruszające, ale i zabawne widowisko, które - pomimo zimowej scenerii - wleje w serca młodego odbiorcy dużo ciepła i radości a dla starszych będzie, jak zwykle, okazją do świetnej zabawy.

Serdecznie zapraszamy w podróż do zaczarowanej Krainy Lodu!

Czas trwania: 65 min.
Po każdym spektaklu możliwa organizacja warsztatów teatralnych.

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Opowieści z lodowej krainy (Teatr Współczesny w Krakowie , Kraków). Sprawdź seanse.
  • Teatr Współczesny w Krakowie , ul. Starowiślna 21, II piętro, Kraków
    czwartek, 1 lutego: 08:45
    piątek, 2 lutego: 08:45
    niedziela, 4 lutego: 11:00
    poniedziałek, 5 lutego: 08:45

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Opowieści z lodowej krainy.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Opowieści z lodowej krainy (Teatr Współczesny w Krakowie , Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Opowieści z lodowej krainy (Teatr Współczesny w Krakowie , Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Opowieści z lodowej krainy (Teatr Współczesny w Krakowie , Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Opowieści z lodowej krainy (Teatr Współczesny w Krakowie , Kraków).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
Kabaret Róbmy swoje
Kabaret Róbmy swoje Kraków

Studencie! Ten program rozwiąże Twoje problemy kulinarne. Podpowie, czego nie robić, by Twój związek był udany, oraz nauczy Cię rozmawiać z promotorem. Chcesz dobrze bawić się codziennością? Lubisz być zaskakiwany? Tak? Rób swoje! Idż na kabaret Róbmy swoje.

Discovery Historia na Przeglądzie Kabaretów PAKA
Discovery Historia na Przeglądzie Kabaretów PAKA Kraków

„Technologia mycia ciała w warunkach budownictwa bezłazienkowego", czyli Socjalistyczna Filmoteka Powiatowa to nowy cykl kanału Discovery Historia na Przeglądzie Kabaretów PAKA.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!