Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Bohaterem przedstawienia Kukułcze jajo czyli ptasie przygody Misia jest Miś o bardzo dobrym serduszku. Gdy pewnego razu znajduje w lesie porzucone kukułcze jajo bez wahania postanawia je wysiedzieć. Decyzja ta staje się początkiem wielu zabawnych przygód, w które zamieszani są liczni mieszkańcy lasu: rozćwierkane Ptaki, przebiegły Lis i z pozoru surowy Tata Misia – Niedźwiedź. Pełna ciepła i humoru opowieść uczy, że niejednokrotnie warto schować honor do kieszeni, kiedy w grę wchodzi pomoc słabszym. Wysiadujący jajo Miś wcale nie staje się pośmiewiskiem, ale leśnym bohaterem, a w dodatku wysiaduje sobie siostrzyczkę.

Przedstawienie pokazuje także jak ważna jest tolerancja dla Inności. Spektakl zainspirowany kanonicznym utworem dramaturgii dziecięcej Tymoteusz wśród ptaków Jana Wilkowskiego przeznaczony jest dla dzieci najmłodszych. 

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Kukułcze jajo, czyli ptasie przygody.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Kukułcze jajo, czyli ptasie przygody (Teatr Groteska, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Kukułcze jajo, czyli ptasie przygody (Teatr Groteska, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Kukułcze jajo, czyli ptasie przygody (Teatr Groteska, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Kukułcze jajo, czyli ptasie przygody (Teatr Groteska, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Kukułcze jajo, czyli ptasie przygody (Teatr Groteska, Kraków).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
"Biała siła, czarna pamięć" - spektakl o rasizmie kontrowersyjny już przed premierą
"Biała siła, czarna pamięć" - spektakl o rasizmie kontrowersyjny już przed premierą

Radni Białegostoku chcą zablokować premierę spektaklu, który bazuje na książce Marcina Kąckiego "Białystok. Biała siła, czarna pamięć".

Festiwal Akcja-Acción
Festiwal Akcja-Acción Kraków

Druga edycja festiwalu, na który zapraszani są najwybitniejsi artyści z krajów hiszpańskojęzycznych i z Polski, zajmujący się sztuką performance.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja