Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku (Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem, Kraków).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku (Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem, Kraków).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku (Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem, Kraków).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku (Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem, Kraków).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku (Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem, Kraków).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku (Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem, Kraków).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
Noc Teatrów w Łaźni Nowej
Noc Teatrów w Łaźni Nowej Kraków

Z okazji Nocy Teatrów Łaźnia Nowa przygotowała przedstawienie nowo wystawianej sztuki "Ostatnie kuszenie" oraz koncert "Dydona i Eneasz"!

Znamy program 37. Przeglądu Piosenki Aktorskiej
Znamy program 37. Przeglądu Piosenki Aktorskiej

1 marca, na konferencji prasowej, oficjalnie zaprezentowano program tegorocznego Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!